Compactor Vákuový závesný vak na bundy a obleky Compactor Espace

Compactor Vákuový závesný vak na bundy a obleky Compactor Espace, krátky - 70 x 105 cm

14.99 €

Prestížny Compactor Vákuový závesný vak na bundy a obleky Compactor Espace, krátky - 70 x 105 cm čo berieme od značky Compactor - tento artikel musíte mať za perfektnú cenu 7.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakupovať za viac ako €. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 3370910079760
Do obchodu

Popis

Compactor

Vákuový závesný obal na oblečenie Espace značky Compactor vám umožní pomocou klasického vysávača odsať vzduch z uloženého oblečenia a tým získať až o 75 % viac priestoru vo vašej skrini. Oblečenie bude nepriepustne chránené pred prachom, roztočmi alebo vlhkosťou. Vak je vybavený univerzálnym ventilom, ktorý je kompatibilný s väčšinou vysávačov na trhu. Jednoduché použitie - rýchla a jednoduchá vákuová kompresia. Uzáver na zips, vrátane jazdca. Opakovane použiteľný a odolný v čase, môžete ho použiť toľkokrát, koľkokrát budete potrebovať. Vak má v hornej časti praktický plastový háčik a možno ho pohodlne zavesiť na tyč v skrini.Samotný vak je vyrobený z plastu z viacvrstvovej polyethylénu a nylonovej väzby. Jedná sa o odolný materiál s tvarovou pamäťou, ktorý nemení vzhľad a vlastnosti uložených textilných vlákien. Oblečenie nebude po vybratí pokrčené a budete si ho môcť ihneď obliecť. Možnosť ručného prania. Ventil je 100% vodotesný..

Parametre tovaru Compactor Vákuový závesný vak na bundy a obleky Compactor Espace, krátky - 70 x 105 cm

Názov: Compactor Vákuový závesný vak na bundy a obleky Compactor Espace, krátky - 70 x 105 cm EAN: 3370910079760 Výrobca: Compactor Farba: transparentná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag