Compactor Závesná tyč na kuchynské náčinie BESTLOCK Compactor

Compactor Závesná tyč na kuchynské náčinie BESTLOCK

17.99 €

Ponuka pre vás: Compactor Závesná tyč na kuchynské náčinie BESTLOCK s osvedčenou značkou Compactor - tento tovar si môžete kúpiť extra výhodne za 15.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 3370910056303
Do obchodu

Popis

Compactor

Chýba vám v kuchyni úložný priestor, ale máte krásny obklad a nechcete riskovať jeho poničenie vŕtačkou či lepidlom? Alebo bývate v prenajatom byte a vŕtať do stien jednoducho nesmiete, ale ďalší úložný priestor skrátka potrebujete? Potom je pre vás kuchynský doplnok Compactor s patentovaným systémom Bestlock ideálnym riešením. Bez použitia kvapky lepidla, vŕtačky aj iného náradia, ju ľahko pripevníte na akýkoľvek hladký neporézny povrch. A čo viac, rovnako tak ľahko ju odstránite a premiestnite, či už len o pár centimetrov alebo neskôr napríklad do iného bytu.Materiál: chrómovaná oceľ, ABS a TPU plast.

Parametre tovaru Compactor Závesná tyč na kuchynské náčinie BESTLOCK

Názov: Compactor Závesná tyč na kuchynské náčinie BESTLOCK EAN: 3370910056303 Výrobca: Compactor : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag