Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV

Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV, 2 bicykle

319.99 €

Vaše možnosti obohacujúce Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV, 2 bicykle originálne od labelu - tento hit ľahko nájdete v akcii za 285.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Páči sa vám DOPRAVA, ktorú za vás e-shop platí? Stačí kúpiť cez € a je tvoja. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8591686021202
Do obchodu

Popis

Tento univerzálny nosič sa upevňuje na guľu ťažného zariadenia. Je určený pre 2 elektrobicykle alebo bežné bicykle, maximálna hmotnosť jedného je 30 kg. Má jednoduchý systému upevnenia so sklápaním pre prístup do kufra, s kompletne osvetleným panelom a miestom pre registračnú značku vozidla. Upevnenie bicykla do nosiča sa robí uchytením držiaku na rám a dotiahnutím spôn na bicykle, umiestnené na základni. Mechanizmus je uzamykací a nehrozí tak odcudzenie bicykla. Ružicu pre upevnenie bicykla je nutné dôkladne dotiahnuť, aby sa prekonal odpor preklzu v zamknutej polohe.Nosič sa na guľu taždného zariadenia zaistí pomocou robustnej páky a zámku. Svetelný panel je pripojený k zásuvke ťažného zariadenia vozidla pomocou 13-pólového konektora a je vybavený kompletnými zadnými svetlami, vrátane osvetlenia ŠPZ. Nosič je precízne zhotovený z ocele a každá zo základní pre bicykel je z hliníka..

Parametre tovaru Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV, 2 bicykle

Názov: Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV, 2 bicykle EAN: 8591686021202 Výrobca: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag