Curver Organizér do zásuvky Sistemo

Curver Organizér do zásuvky Sistemo, 15 x 5 x 7,5 cm

2.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Curver Organizér do zásuvky Sistemo, 15 x 5 x 7,5 cm čo nám vyrába Curver - tento produkt predávame v akcii za 2.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť poštovné, stačí vytvoriť objednávku s minimálnou hodnotou €. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8013183039189
Do obchodu

Popis

Curver

Kombinovateľný úložný box z radu SISTEMO do zásuviek a na uloženie všetkého v domácnosti aj v dielni a to nielen na kuchynské náčinie, ale aj na kancelárske potreby, kozmetické pomôcky, šitie a rôzne druhy náradia, jednoducho každý si vyberie podľa svojej potreby.Úložné boxy SISTEMO sú jedinečné svojou možnosťou vytvárať nekonečné kombinácie podľa vašich potrieb a rozmerov vašich zásuviek. Výhodou je ich vnútorný Non-Slip povrch, aby vám menšie veci nekĺzali v boxe a zároveň protišmyková úprava spodnej časti boxu, aby box držal na svojom mieste v zásuvke..

Parametre tovaru Curver Organizér do zásuvky Sistemo, 15 x 5 x 7,5 cm

Názov: Curver Organizér do zásuvky Sistemo, 15 x 5 x 7,5 cm EAN: 8013183039189 Výrobca: Curver Farba: transparentná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag