ECG MH 178 multifunkčný hrniec ECG

ECG MH 178 multifunkčný hrniec

99.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza ECG MH 178 multifunkčný hrniec čo nám vyrába ECG - tento artikel odporúčame za výhodnú cenu 89.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8592131303256
Do obchodu

Popis

ECG

Ideálny mnohostranný pomocník do kuchyne, ktorý šetrí Váš čas i peniaze za spotrebiče, ktoré tento hrniec dokáže spoľahlivo nahradiť. Hrniec má 9 funkcií - fondue, pomalé varenie, dusenie, smaženie, varenie, fritovanie, grilovanie, zapekanie, varenie v pare. Aby mohla byť všestrannosť hrnca splnená, súčasťou balenia je i nevyhnutné príslušenstvo: fondue set 6 vidličiek, mriežka na varenie v pare, mriežka na grilovanie, odkvapkávacia mriežka na prebytočný olej, fritovací kôš. Výhodou je aj jednoduché čistenie, stačí vybrať a umyť nádobu, pokrievku, prípadne príslušenstva a hrniec je opäť pripravený na použitie. Objem nádoby 5 l, nastaviteľná teplota 50-240 ° C, tepelne izolovaný plášť, to sú všetko ďalšie báječné parametre tohto hrnca..

Parametre tovaru ECG MH 178 multifunkčný hrniec

Názov: ECG MH 178 multifunkčný hrniec EAN: 8592131303256 Výrobca: ECG Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag