ECOEGG Prateľné bambusové utierky

ECOEGG Prateľné bambusové utierky, 1 rolka

15.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza ECOEGG Prateľné bambusové utierky, 1 rolka od obľúbenej značky ECOEGG - tento hit môžete zaobstarať vo zľavové akciu za 15.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 799439555976
Do obchodu

Popis

ECOEGG

Ecoegg bambusové utierky plne nahradzujú bežné drahé papierové utierky. Sú opakovane použiteľné - jednoducho ich vyperte, usušte a použite znova. Sú vyrobené z organického bambusu, vďaka čomu podporujú trvalo udržateľný rozvoj. Bambus je jednou z najviac absorpčných prírodných látok. Saje až 10x viac než bežný kuchynský papier. Bambus je navyše nenáročný na pestovanie a tak jeho spotreba nezaťažuje životné prostredie. Vďaka tomu, že sú vyrobené z organického bambusu, sú mimoriadne pevné a extra absorpčné.Používajte ich vlhké alebo suché, sú vhodné na akúkoľvek rozliatu tekutinu, špinu, bežné čistenie, utieranie prachu, leštenie alebo umývanie podlahy. Môžete ich prať aj v práčke. Praním utierky ešte viac zmäknú a zvýši sa ich absorpčná schopnosť. Balenie obsahuje 20 ks perforovaných bambusových utierok, každú z nich môžete použiť až 85x.Údržba: Perte v práčke na maximálnu teplotu 40 °C bez aviváže. Nesušte v sušičke. Britská firma ECOEGG Ltd našla spôsob ako účinne a čisto prať a udržiavať domácnosť bez zbytočnej chémie. ECOEGG Ltd pomáha 15 % až 20 % školákom znížiť ich starosti s ekzémom..

Parametre tovaru ECOEGG Prateľné bambusové utierky, 1 rolka

Názov: ECOEGG Prateľné bambusové utierky, 1 rolka EAN: 799439555976 Výrobca: ECOEGG : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag