ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne

ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne, 2 ks, bez vône

14.90 €

Vynikajúci ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne, 2 ks, bez vône s akostnou značkou ECOEGG - tento hit môžete získať v perfektnej akcii za 14.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5060558050099
Do obchodu

Popis

ECOEGG

Sušiace vajíčko do sušičky zníži čas potrebný na sušenie bielizne. Myslíme si, že ak máte doma bubnovú sušičku, mali by ste mať doma aj sušiace vajíčko do sušičky. Po prvom vyskúšaní už nebudete chcieť nič iné. Vajíčko do sušičky bielizne od seba počas sušenia oddeľuje bielizeň a tým spôsobuje, že mokrá bielizeň v sušičke netvorí jednoliatu masu, ale hmota je rozrušená vajíčkom. Dobre prevzdušnená bielizeň sa potom vysuší za dobu kratšiu o 28 %. Ak bielizeň bežne sušíte v sušičke jednu hodinu, pri použití sušiaceho vajíčka do sušičky ju budete sušiť len 42 minút. Predstavte si tú úsporu elektriny, a tým aj peňazí..

Parametre tovaru ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne, 2 ks, bez vône

Názov: ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne, 2 ks, bez vône EAN: 5060558050099 Výrobca: ECOEGG : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag