ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne

ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne, 2 ks, svieža bavlna

15.99 €

V akcii je ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne, 2 ks, svieža bavlna čo odoberáme od výrobcu ECOEGG - tento artikel musíte mať po zlacnenie za 19.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 5060558050143
Do obchodu

Popis

ECOEGG

Rýchlejšie sušenie bielizne, mäkkosť, krásna vôňa, to sú potešenia, ktoré prináša sušiace vajíčko do sušičky.Po prvom vyskúšaní už nebudete chcieť nič iné. Vajíčko do sušičky bielizne od seba počas sušenia oddeľuje bielizeň a tým spôsobuje, že mokrá bielizeň v sušičke netvorí jednoliatu masu, ale hmota je rozrušená vajíčkom. Dobre prevzdušnená bielizeň sa potom vysuší za dobu kratšiu o 28 %. Ak bielizeň bežne sušíte v sušičke jednu hodinu, pri použití sušiaceho vajíčka do sušičky ju budete sušiť len 42 minút. Predstavte si tú úsporu elektriny, a tým aj peňazí. Balenie obsahuje 2 sušiace vajíčka a 4 náplne. Ako vajíčka používať? Vonné tyčinky zasuňte do vajíčok. Do bubna sušičky vložte obe vajčíka. Pracujú totiž v tíme. Spoločne nadvihujú a prehadzujú jednotlivé kúsky bielizne a dosahujú tak rýchlejší výsledok. Keď je všetko suché, nechajte vajíčka chvíľu vychladnúť, než ich premiestnite. Vajíčka nie sú vhodné na sušenie veľmi jemnej bielizne a teplota 90 ° C je príliš vysoká.Ak preferujete jemnejšiu vôňu, skúste použiť vonnú tyčinku len do jedného z vajíčok..

Parametre tovaru ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne, 2 ks, svieža bavlna

Názov: ECOEGG Vajíčko do sušičky bielizne, 2 ks, svieža bavlna EAN: 5060558050143 Výrobca: ECOEGG : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag