Elastický obličkový pás z ovčej vlny na suchý zips

Elastický obličkový pás z ovčej vlny na suchý zips, L, 90 cm

23.99 €

Najpredávanejšie Elastický obličkový pás z ovčej vlny na suchý zips, L, 90 cm od top značky - tento tovar si môžete zaobstarať výhodne za 21.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8594161072164
Do obchodu

Popis

Elastický obličkový pás zo 100% ovčej vlny so zapínaním na suchý zips. Vďaka elastanu a suchému zipsu výborne drží na tele, pri pohybe sa nezhrňuje. Na holom tele ovčie rúno masíruje nervové zakončenia a odstraňuje ióny škodlivé pre organizmus, ktoré sú príčinou únavy a bolestí hlavy.Elastický obličkový pás z ovčieho rúna perfektne kopíruje telo, spevňuje chrbát a zachováva proporcie tela. Ovčie rúno vytvára tzv. suché teplo, ktoré pôsobí blahodárne na problémy s močovými cestami, zápaly obličiek, menštruačné bolesti, bolesti chrbta a proti prechladnutiu v studených priestoroch.Výrobky z ovčej vlny sú antialergické, termoregulačné, hygroskopické, sú perfektne priedušné a majú terapeutický účinok. Ľadvinový pás je vyrobený zo špeciálneho materiálu elastického ovčieho rúna. Odporúčame ručné pranie na 30 °C najlepšie v lanolíne.Materiál: 100% elastické ovčie rúno MERINO. Veľkosť: L - od 90 do 105 cm .

Parametre tovaru Elastický obličkový pás z ovčej vlny na suchý zips, L, 90 cm

Názov: Elastický obličkový pás z ovčej vlny na suchý zips, L, 90 cm EAN: 8594161072164 Výrobca: Veľkosť: 90 cm : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag