Elektrické autíčko Buddy Toys BEC 8111 El. auto Mercedes GLA červené + Doprava zadarmo Buddy Toys

Elektrické autíčko Buddy Toys BEC 8111 El. auto Mercedes GLA červené + Doprava zadarmo

229.90 €

Dnes sme vybrali: Elektrické autíčko Buddy Toys BEC 8111 El. auto Mercedes GLA červené + Doprava zadarmo od top značky Buddy Toys - tento hit môžete zaobstarať výhodne za 229.90 €. Vyberajte to najlepšie u nás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad tridsať eur. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8590669217830
Do obchodu

Popis

Buddy Toys

Buddy Toys Mercedes-Benz GLA BEC 8111, červená

Elektrické vozidlo Mercedes-Benz GLA BEC 8111 od značky Buddy Toys, ktorá sa zameriava na detské elektronické hračky, si vaše deti okamžite zamilujú. Luxusné elektrické autíčko v červenom prevedení je vyhotovené presne podľa modelu Mercedes-Benz GLA. Auto s pomerne vysokou nosnosťou je poháňané elektrickým motorom s výkonom 30 W. V plnej prevádzke na jedno jediné nabije, to trvá v rozmedzí 10 až 15 hodín, si môžete vychutnávať až 90 minút rýchlej jazdy.

Vžite sa do kože naozajstného vodiča

Verný licencovaný model, ktorý funguje aj na diaľkové ovládanie do vzdialenosti až 50 metrov, zaujme všetkých chlapcov bez rozdielu veku svojím výrazným farebným prevedením, perfektným spracovaním a dokonale prepracovanými detailmi. Elektrické autíčko je vybavené širokou škálou doplnkov vrátane pohodlné sedačky. Nechýba ani predné a zadné funkčné osvetlenie, zvukové efekty motora, bezpečnostný pás a klaksón. K vozidlu môžete tiež pripojiť madlo pod predné nárazník a zadné prídavné kolieska..

Parametre tovaru Elektrické autíčko Buddy Toys BEC 8111 El. auto Mercedes GLA červené + Doprava zadarmo

Názov: Elektrické autíčko Buddy Toys BEC 8111 El. auto Mercedes GLA červené + Doprava zadarmo

EAN: 8590669217830

Výrobca: Buddy Toys

Typ vozítka: autíčko

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag