Elletipi Vstavaný odpadkový kôš EASY - na dvierka

Elletipi Vstavaný odpadkový kôš EASY - na dvierka, 24 l

35.99 €

Unikátny Elletipi Vstavaný odpadkový kôš EASY - na dvierka, 24 l čo nám vyrába Elletipi - tento tovar si môžete nechať dodať takmer zadarmo za 35.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8055060941550
Do obchodu

Popis

Elletipi

Na odpadkový kôš v kuchyni sa už nemusíte každý deň pozerať. Ak bojujete s nedostatkom miesta v kuchyni, môžete využiť na umiestnenie koša vnútornú stranu skriniek.Pomocou dvoch skrutiek pripevníte k dvierkam držiak, ktorý je z nehrdzavejúcej ocele, teda je dostatočne pevný. Na tento držiak potom jednoducho nasadíte odpadkový kôš EASY a zakryjete vekom. Do koša potom môžete ešte vložiť vrecko na odpadky určené do odpadkových košov. Kôš samotný má potom ešte v hornej časti dve rukoväte, pre ľahké vyprázdňovanie koša.Do jednej nádoby koša  môžete umiestniť dva vrecia na odpadky a triediť tak dva druhy odpadu..

Parametre tovaru Elletipi Vstavaný odpadkový kôš EASY - na dvierka, 24 l

Názov: Elletipi Vstavaný odpadkový kôš EASY - na dvierka, 24 l EAN: 8055060941550 Výrobca: Elletipi Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag