Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL

Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL, 12 + 12 l

74.99 €

Dnes je tu pre vás Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL, 12 + 12 l so známou značkou Elletipi - tento hit ľahko nájdete s unikátnou zľavou za 74.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zásielky nad € vám bude doručený ZDARMA. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 6136174488772
Do obchodu

Popis

Elletipi

Nemusíte hneď rekonštruovať celú kuchyňu, aby ste v nej urobili priestor pre niekoľko košov na triedenie odpadu. Stačí vám jedna kuchynská skrinka. S výsuvnými odpadkovými košmi Ecofil získate za výbornú cenu odolný a kvalitný systém na pohodlné triedenie odpadu.Ako výsuvné odpadkové koše fungujú? koše sa vysúvajú z pevne zabudovaných pojazdov v skrinke po otvorení dvierok vysúvanie je plné, takže sa pohodlne dostanete ku každej nádobe inštalácia je jednoduchá – zaskrutkujete 4 skrutky a máte hotovoAko vám výsuvné odpadkové koše Ecofil uľahčia triedenie odpadu? získate priestor na triedenie dvoch druhov odpadu (napr. zmesový odpad, papier, plast) – dva stredné koše s objemom 12 litrov vďaka farebnému označeniu viek budete mať prehľad, čo kam dávate koše majú uši pre ľahké a hygienické vynesenieĎalšie výhody, ktoré vám budú robiť radosť celý systém je schovaný – takže vám nebude nikde prekážať alebo rušiť na pohľad veľmi ľahký na údržbu vyrobený z odolného materiálu - recyklovateľný rám z pochrómovaného drôtu pojazdy majú oceľové guľôčkové ložiská pre pohodlný chodJe systém vhodný aj pre vašu kuchyňu? jednoduchá kovová konštrukcia, ktorá nezaberie veľa miesta a hodí sa aj do menších kuchýň stačí v kuchyni nájsť priestor, kam sa zmestia koše s výškou 36 cm, šírkou 23 cm a hĺbkou 45 cm a môžete okamžite a prehľadne triediť odpadZariaďte si modernú a ekologickú domácnosť a zjednodušte si triedenie odpadu. Koše Ecofil predstavujú efektívny systém, ktorý vám s tým pomôže..

Parametre tovaru Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL, 12 + 12 l

Názov: Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL, 12 + 12 l EAN: 6136174488772 Výrobca: Elletipi Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag