Elletipi Vstavaný odpadkový kôš STREET - výsuvný

Elletipi Vstavaný odpadkový kôš STREET - výsuvný, 12 + 8 + 8 l

267.99 €

Neodoláte: Elletipi Vstavaný odpadkový kôš STREET - výsuvný, 12 + 8 + 8 l od populárneho výrobcu Elletipi - tento hit ľahko nájdete po zľave za 267.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 6136174485870
Do obchodu

Popis

Elletipi

Pekná kuchyňa nielen zvonku, ale aj vo vnútri skriniek a zároveň triediť odpad nie je nesplniteľný sen. Nádoby na odpad umiestnené v skrinkách sú už bežnou súčasťou moderných kuchýň. Tento výrobok produktovej rady STREET je koncipovaný ako koše na triedený odpad umiestnené v boxe, z ktorého ich možno ľahko vysunúť po pojazdoch. Toto riešenie má niekoľko výhod - koše sú ukryté v boxe, teda nehrozí ani žiadna možnosť eventuálneho zápachu, a tiež vďaka boxu je možné na jeho hornú plochu umiestniť predmety, ktoré by ste mali radi po ruke a priestor skrinky je tak efektívne využitý.Kôš je možné ľahko nainštalovať, iba zaskrutkujete 4 skrutky. Veko koša má navyše filter proti zápachu..

Parametre tovaru Elletipi Vstavaný odpadkový kôš STREET - výsuvný, 12 + 8 + 8 l

Názov: Elletipi Vstavaný odpadkový kôš STREET - výsuvný, 12 + 8 + 8 l EAN: 6136174485870 Výrobca: Elletipi Farba: strieborná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag