Emsa Kŕmidlo pre vtáčiky Landhaus hnedá

Emsa Kŕmidlo pre vtáčiky Landhaus hnedá, 14 x 21 cm

20.49 €

Kvalitný Emsa Kŕmidlo pre vtáčiky Landhaus hnedá, 14 x 21 cm od kvalitnej značky - tento artikel neprepásnite v sezónne zľave za 20.49 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4009049524467
Do obchodu

Popis

Máte v záhrade veľa vtáčikov? Potom sa vám bude páčiť toto krásne farebné kŕmidlo. Je vyrobené v spolupráci s ornitológmi. Je vhodné pre malé vtáctvo, ako je sýkorka modrinka, vrabec domáci a ďalšie. Má celoročné využitie, v zime sa do kŕmidla nasype kŕmna zmes alebo sa zavesí lojová guľa, v lete ho potom využijete ako pítko. Vďaka dvojitému dnu má kŕmidlo ideálnu klímu. Môžete ho zavesiť na strom, upevniť na kmeň alebo uchytiť na zábradlie balkóna. Je vodeodolné a odolné voči UV žiareniu a mrazu. Možno ho rozobrať na dve časti a vyčistiť.Vyrobené v Nemecku..

Parametre tovaru Emsa Kŕmidlo pre vtáčiky Landhaus hnedá, 14 x 21 cm

Názov: Emsa Kŕmidlo pre vtáčiky Landhaus hnedá, 14 x 21 cm EAN: 4009049524467 Výrobca: Farba: hnedá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag