Epilátor ETA Fenité 8347 90000 biely + Doprava zadarmo ETA

Epilátor ETA Fenité 8347 90000 biely + Doprava zadarmo

309.00 €

V akcii je len tu Epilátor ETA Fenité 8347 90000 biely + Doprava zadarmo kvalitné značky ETA - tento produkt kúpite s výnimočnou zľavou za 309.00 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 30 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8590393292790
Do obchodu

Popis

ETA

IPL epilátor s príkonom 36 W je dlhodobým bezbolestným riešením na odstránenie chĺpkov a omladenie pokožky. Funguje na princípe technológie intenzívneho pulzného svetla (IPL), vďaka čomu epilácia pomocou týchto svetelných výbojov deaktivuje korienky chĺpkov v rastovej fáze hlboko v pokožke – tieto chĺpky potom samé vypadnú a ich rast je potom dlhodobo obmedzený či priamo prerušený. Nakoľko je v jednom okamžiku v rastovej fáze iba cca 10-30 % všetkých chĺpkov, je nutné proces epilácie rozložiť v čase do niekoľkých aplikácií – k tomu vám poslúži praktický harmonogram uľahčujúci plánovanie a sledovanie priebehu celej kúry.

Epilátor Fenité je vhodný predovšetkým pre osoby so svetlými odtieňmi pleti a tmavými chĺpkami, pretože práve tie absorbujú najviac energie zo zábleskov. Naopak nie je účinný u osôb so svetlými blond, bielymi, hrdzavými či sivými chĺpkami, pretože tieto odtiene vplyvom nízkeho množstva tmavého farbiva neabsorbujú energiu nutnú k účinnej deaktivácii korienkov.

Malý a šikovný
Epilátor disponuje 5 stupňami výkonu podľa typu pokožky . Veľkosť aplikačného okienka je cca 4 cm2 . Používať ho môžete na všetky časti tela s výnimkou okolia očí, čela, krku a citlivých intímnych partií.

Dokonalá príprava
Získate 2 nadstavce. Jeden slúži na odstraňovanie chĺpkov a druhý na omladenie pokožky, kedy stimuluje novotvorbu kolagénu zaisťujúceho pevnosť a pružnosť pleti (aj pokožky obecne). Nastaviť si môžete manuálny či automatický režim aplikácie pulzného svetla. Nadstavce majú presné ukazovatele životnosti. Epilátor jednoducho ovládate spínačom ON / OFF a údržba vám zaberie iba minútku.

Dlhá životnosť a jednoduchá obsluha
Nadstavec epilátora má veľmi dlhú životnosť až 300 000 pulzov , čo sa týka nadstavca na omladenie pokožky, tam životnosť dosahuje až 100 000 pulzov . Po 5 minútach nečinnosti sa epilátor sám vypne, nemusíte teda premýšľať, či ste ho vypli či nie. Všetko môžete sledovať na prehľadnom LCD displeji.

Bezpečné používanie
Epilátor Fenité je elegantný pomocník s bezpečnostným senzorom správneho kontaktu s pokožkou, ktorého cieľom je ochrana proti nechcenej aktivácii zábleskov mimo bezpečnú oblasť ošetrovanej zóny. Integrovaný UV filter (475 – 1200 mm) sa postará o ochranu vašej pokožky pred UV žiarením. Súčasťou balenia sú tiež ochranné okuliare s UV filtrom . Napájací kábel dlhý 175 cm umožňuje pohodlnú a bezpečnú manipuláciu..

Parametre tovaru Epilátor ETA Fenité 8347 90000 biely + Doprava zadarmo

Názov: Epilátor ETA Fenité 8347 90000 biely + Doprava zadarmo

EAN: 8590393292790

Výrobca: ETA

Typ holiaceho strojčeka: IPL

Umývateľný: neoumývateľný

Zdroj energie: sieťový 230V

Typ epilátora: IPL (intenzívne pulzné svetlo)

Životnosť žiarovky (počet zábleskov): 300 000 pulsů

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag