Epilátor Rowenta EP8060 SKIN RESPECT Premium Care (434690) + Doprava zadarmo Rowenta

Epilátor Rowenta EP8060 SKIN RESPECT Premium Care (434690) + Doprava zadarmo

99.90 €

Váš obľúbený produkt, Epilátor Rowenta EP8060 SKIN RESPECT Premium Care (434690) + Doprava zadarmo od populárneho výrobcu Rowenta - tento produkt máte za pár kliknutí v akcii za 99.90 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 30 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 3121040063439
Do obchodu

Popis

Rowenta

45 DNÍ NA VYSKÚŠANIE
V prípade, že chcete produkt vrátiť, tak najneskôr do 45 dní od nákupu odošlite výrobok na adresu uvedenú vo formulári pre vrátenie.
Výrobok je možné vrátiť len nepoškodený, v pôvodnom obale, so všetkými doplnkami a s kópiou dokladu o nákupe. Výrobok nie je možné vrátiť priamo na predajni, vždy je potreba za týmto účelom vyplniť kupón.
Do tejto akcie sú zaradené výrobky zakúpené v období od 1.1.2019 do 31.12.2019 na území SR.
Úplné pravidlá a registračný formulár nájdete TU.

Rowenta EP8060 SKIN RESPECT Premium Care, biela/hnedá

Snom každej ženy je jemne hladká pokožka bez jediného chĺpku. Preto, aby ste si takú pokožku však udržali, je potreba veľa času, námahy a často drahého príslušenstva.

Váš sen sa stane realitou s unikátnym epilátorom EP8060 zo série Skin Perfect od Rowenta. S ním si môžete dopriať veľmi účinnú epiláciu, ktorej neunikne jediný chĺpok a šetrné zaobchádzanie k vašej pokožke, vďaka ktorému zostane dlhodobo jemná a zdravá.

Okrem skvelých výsledkov a príjemného pocitu z jemného holenia vám prístroj uľahčí svoju obsluhu celým radom praktických vlastností, s ktorými ušetríte váš drahocenný čas.

Pre dokonale hladkú pokožku!

Neporovnateľné výsledky

O perfektné výsledky epilácie sa stará celá rada inovatívnych funkcií. Jednoduchej obsluhe a manipulácii napomáha to, že chĺpky vám neuniknú pod akýmkoľvek uhlom náklonu, epilácia bude presnejšia a rýchlejšia. O samotné odstránenie chĺpkov sa postará 24 precíznych pinziet a navádzací systém, ktorý zabezpečí, že chĺpky pinzetám neuniknú.

Technológia Skin Respect

Okrem rýchleho a presného odstránenia chĺpkov myslí Rowenta aj na samotný zážitok z holenia. S týmto epilátorom už holenie nebude strastiplnou udalosťou, ale príjemne strávenými chvíľami s vašim novým pomocníkom. Nová hlava zamedzuje zarastaniu chĺpkov, podráždeniu pokožky a redukuje počet červených bodiek. So systémom optimálnej rýchlosti rotácie a masážnymi guličkami bude holenie navyše veľmi príjemné.

Vody se nebojte

Vlastnosťou, ktorá vám výrazne rozširuje možnosti použitia tohto epilátora, je bezpochyby jeho vodotesnosť. Prístroj môžete využívať bez väčších obáv aj vo vani alebo sprche.

Bezdrôtová prevádzka

Jednoduchej manipulácii napomôže aj absencia sieťového kábla. Epilátor je totiž vybavený lítiovým akumulátorom, ktorý po úplnom nabití vydrží nepretržite až 40 minút v prevádzke.

Dlhodobo hladké podpazušie

V balení tohto šikovného epilátora nesmie za žiadnu cenu chýbať nadstavec pre holenie v oblasti podpazušia. Ten si skvele poradí aj v zakrivených miestach a vaše podpazušie bude hladšie ako kedykoľvek predtým.

Nadstavec pre oblasť triesiel

Aby ste sa cítila sebaistá aj v intímnych partiách, je tu pre vás nadstavec, ktorý vám skvele poslúži pre odstránenie chĺpkov aj vo veľmi zle dostupnej oblasti triesiel.

Peelingová hlava

Pre dlhodobo zdravú a vitálnu pokožku je tu exfoliačný valček s peelingovou hlavou proti zarastaniu chĺpkov. Ten úspešne redukuje a odstraňuje odumreté kožné bunky.

Chĺpky podľa vašich predstáv

Súčasťou tejto bohatej sady príslušenstva je tiež holiaca hlava a zastrihávací nadstavec. Holiacu hlavu využijete skvele pre skrátenie chĺpkov pred epiláciou a zastrihávací nadstavec napríklad pre upravenie chĺpkov v oblasti slabín na dĺžku 3 mm podľa vašich predstáv.

Bohatá sada príslušenstva

Súčasťou balenia tohto epilátora sú 4 doplnky, ktoré vám spríjemnia, uľahčia a zefektívnia holenie. Okrem nadstavca pre oblasť triesiel a nadstavca pre oblasť podpazušia tu nájdete tiež kefu a vak na uschovanie epilátora..

Parametre tovaru Epilátor Rowenta EP8060 SKIN RESPECT Premium Care (434690) + Doprava zadarmo

Názov: Epilátor Rowenta EP8060 SKIN RESPECT Premium Care (434690) + Doprava zadarmo

EAN: 3121040063439

Výrobca: Rowenta

Typ holiaceho strojčeka: epilátor

Počet rýchlostí: 2

Zastrihovanie: Áno

Ochladzovanie: Nie

Umývateľný: umývateľný

Osvetlenie: nie

Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)

Doba prevádzky: 40min

Dĺžka nabíjania: 1hod.

Výmenné nadstavce: holiaca hlava, kryt pre citlivé partie, peelingový nadstavec, nástavec pre skracovanie chĺpkov

Systém nadvihovania chĺpkov: Áno

Masážny systém: Nie

Typ epilátora: pinzetové

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag