Ergonomická podložka pod nohy s masážnymi valčekmi

Ergonomická podložka pod nohy s masážnymi valčekmi

41.49 €

V zľave je Ergonomická podložka pod nohy s masážnymi valčekmi od kvalitnej značky - tento produkt objednáte v hustej akciu za 39.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4008069027880
Do obchodu

Popis

Ergonomická opierka pre uvoľnenie ťažkých a unavených nôh. Podložka s funkciou kolísky stimuluje končatiny k pohybu, čím podporuje krvný obeh, pomáha prechádzať cievnym problémom a zabraňuje vzniku opuchov. Jemné hojdanie je dôležité pre zdravie žíl, udržuje nohy a chodila v pohybe, svaly a šľachy sa mierne preťahujú. Masážne valčeky poskytnú príjemnú masáž chodidiel a zmiernia únavu spôsobenú dlhodobým sedením.Podložka je výškovo nastaviteľná (11, 14 a 17 cm). Uhol sklonu nastaviteľný medzi 0 - 30°. Táto podložka sa stane nepostrádateľným pomocníkom v kancelárii alebo pri akejkoľvek dlhodobej sedavej práci. Ideálne pre uvoľnenie nôh po náročnom dni. Odporúčame tiež pre seniorov a osoby, ktorí musia dlhodobo sedieť kvôli chorobe či veku..

Parametre tovaru Ergonomická podložka pod nohy s masážnymi valčekmi

Názov: Ergonomická podložka pod nohy s masážnymi valčekmi EAN: 4008069027880 Výrobca: Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag