Espresso Miele CM 6350 (423311) + Doprava zadarmo Miele

Espresso Miele CM 6350 (423311) + Doprava zadarmo

1429.00 €

Neodoláte: Espresso Miele CM 6350 (423311) + Doprava zadarmo s akostnou značkou Miele - tento produkt obchodujeme výhodne za 1429.00 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 30 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4002515768280
Do obchodu

Popis

Miele

automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato, ristretto, horúce mlieko • príkon 1 500 W • tlak 15 bar • 1,8l nádržka na vodu • integrovaný kónický ocelový mlynček • 300g zásobník na kávu • parná tryska s funkciou nasávanie mlieka z nádoby • displej • odvápňovací systém • automatické prepláchnutie • režim úspory energie • časovač vypnutia/zapnutia • nerezová izolačná nádobka na mlieko súčasťou balenia

Kávovar Miele CM 6350, čierna
MIELE je značka zaoberajúca sa výrobou ako domácich, tak aj profesionálnych prístrojov. Dbá na kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Ak teda premýšľate nad kúpou kvalitného kávovaru v modernom dizajne, pretože už nechcete navštevovať predražené kaviarne, voľne stojaci kávovar CM 6350 je perfektnou voľbou.
Pripravte si akýkoľvek nápoj
Do kužeľového mlynčeka nasypete zrnká kávy, ktorá sa pomelú. Vďaka tomu, že je mlynček vyrobený z kvalitnej a odolnej ocele sa rozomelú rovnomerne a zachovajú si svoju vôňu. Môžete si navoliť najrôznejšie možnosti množstva namletej kávy, vody alebo mlieka. Nastaviteľná je aj teplota vody. Potom zvolíte jeden z 20 rôznych nápojov. Od talianskych kávových špecialít až po rôzne druhy čajov. Kávovar vám pripraví espresso s intenzívnou chuťou, cappuccino s perfektnou krémovou penou alebo horúce mlieko s mliečnou penou, ktoré ocenia predovšetkým vaše deti.
Praktické funkcie
Svoje obľúbené nápoje si môžete v kávovare uložiť. Zvolíte stupeň pomletia, množstvo kávy, objem vody a teplotu sparenia. Veľkou výhodou je časová funkcia. Môžete nastaviť zapnutie a vypnutie kávovaru tak, ako vám to bude vyhovovať. Prístroj sa napríklad sám automaticky zapne hneď ráno. V neposlednom rade je tu funkcia konvičky. Stlačíte tlačidlo a kávovar pripraví osem šálok požadovaného nápoja do pripravenej kanvice.
Vychutnajte si perfektný pôžitok z kávy alebo čaju vďaka kvalitnému kávovaru.
Cappuccinatore
Kávovar CM 6150 vám vytvorí perfektnú mliečnu penu. Vďaka systému cappuccinatore je spenenie v priebehu chvíľky a vy si môžete vychutnať veľmi kvalitné kávové špeciality.
AromaticSystem
Tento systém je tu pre intenzívnu kávovú arómu. Sparovacia komora sa pri napúšťaní vody sa rozpína a s namletou kávou sa tak lepšie zmieša. Vôňa bude ešte intenzívnejšia.
OneTouch for Two
Kávovar disponuje nielen funkciou OneTouch, ale aj OneTouch for Two. Príprava kávy pre dve osoby tak trvá polovicu času. Táto funkcia spustí príslušný program a pripraví vám dva nápoje stlačením len jedného tlačidla.
Systém ComfortClean
Pre pohodlné čistenie je v kávovare systém ComfortClean. Zásobník vody a zásobník na kávu môžete ľahko nechať umyť v umývačke riadu. Vyberateľná je aj špárovacia jednotka, takže ju môžete jednoducho vybrať a očistiť. Pravidelným čistením zvýšite hygienu, kvalitu kávy a životnosť prístroja.
Vyhrievaná plocha na šálky
Odkladacia plocha na šálky je vyhrievaná. Prostredníctvom správne nahriatej šálky sa kávová aróma rovnomerne rozvinie a každá vaša káva bude skvelým pôžitkom.
Zablokovanie prevádzky
Stlačením tlačidla pre zablokovanie sprevádzkovanie zabránite nechcenému zapnutiu kávovaru. Alebo pomocou toho zaistíte, že vaše deti nebudú prístroj sami používať a neublížia si.
ECO mód
Kávovar sa v režime ECO zahrieva tesne pred pripravením nápoja. Tým výrazne znížite spotrebu energie. Táto funkcia je samozrejme voliteľná a môžete ju kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť.
Nízky hluk
Kávovar Miele pracuje veľmi potichu. A aj napriek tomu, že pri práci nevydáva takmer žiadny zvuk, výsledok bude vždy dokonalý.
BrilliantLight
Vizuálne dizajnový prvok v podobe LED osvetlenie vám vždy poskytne skvelé svetlo na každú šálku kávy alebo čaju. Vychutnajte si vďaka tomu ešte lepší pohľad na váš nápoj..

Parametre tovaru Espresso Miele CM 6350 (423311) + Doprava zadarmo

Názov: Espresso Miele CM 6350 (423311) + Doprava zadarmo

EAN: 4002515768280

Výrobca: Miele

Typ espressa: automat

Typ: voľne stojaci

Tlak čerpadla: 15bar

Displej: áno

Použitie kapsúl: kapsule nemožno použiť

Cappuccino a Caffe Latte jedným stlačením: Nie

Nastavenie sily kávy: Nie

Nastaviteľná teplota kávy: Nie

Použitie mletej kávy: Áno

Použitie zrnkovej kávy: Áno

Čistenie a odvápnenie: automatické preplachovanie

Tryska na paru: Áno

Zásobník na mlieko: Áno

Nahrievanie šálok: Áno

Pamäť na obľúbenú kávu: Áno

Príprava dvoch šálok naraz: Áno

Sparovacia jednotka: vyberateľná

Typ kávomlynčeka: oceľový

Objem zásobníka na vodu: 1.8l

Objem zásobníka na zrn. kávu: 300g

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag