Externý pevný disk Verbatim Store 'n' Go 1TB (53023) čierny + Doprava zadarmo Verbatim

Externý pevný disk Verbatim Store 'n' Go 1TB (53023) čierny + Doprava zadarmo

50.90 €

Vaše možnosti obohacujúce Externý pevný disk Verbatim Store 'n' Go 1TB (53023) čierny + Doprava zadarmo od známej značky Verbatim - tento artikel musíte mať s úžasnou cenovkou 50.90 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stačí naplniť košík tovarom nad tridsať euro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 805410530235
Do obchodu

Popis

Verbatim

Hlavné výhody:

  • Dostupný v 9 farbách.
  • Vysokorýchlostný prenos dát vďaka rozhraniu USB 3.0
  • Prenášajte ľahko dokumenty a dáta medzi kanceláriou a domovom.
  • Bezpečne zálohujte a ukladajte všetky súbory z počítača či notebooku.
  • Technológie USB plug ‘n’ play (nevyžaduje prídavný zdroj napájania)
  • Štýlový tenký dizajn sa ľahko vojde na pracovný stôl a umožňuje ľahké prenášanie.
  • Software Nero BackItUp a Burn Essentials – na pevnom disku počítača alebo notebooku si môžete vytvoriť zálohu na prenosný pevný disk.
  • Príručka rýchleho použitia v 27 jazykoch

Popis:
Prenosný pevný disk Verbatim Store n Go ponúka veľkokapacitné úložisko s rozhraním USB 3.0 Super Speed. Rozhranie USB 3.0 ponúka až desaťkrát rýchlejší prenos dát než USB 2.0 (podľa rýchlosti portu USB), takže umožňuje extrémne rýchly prenos dát na cestách.

Ukladajte si svoje digitálne dáta a súbory každodennej práce na tento skutočne mobilný disk a noste ich všade so sebou. Štýlový hladký dizajn sa na modernom pracovnom stole vyníma ako perfektný doplnok notebooku.

Prenosný pevný disk Store n Go používa rozhranie USB 3.0 (jedno rozhranie USB 3.0), je však spätne kompatibilné s portami USB 2.0 na počítačoch a notebookoch. Jednotka nevyžaduje žiadne externé napájanie. Jednoducho ju pripojte a používajte.

Prenosné pevné disky Store 'n' Go sú naformátované súborovým systémom FAT32, takže fungujú v operačných systémoch Windows a Mac OS.

Pre vyššie zabezpečenie je poskytovaný software Nero BackItUp a Burn Essentials umožňujúci zálohovať pevný disk vášho počítača. Software BackItUp a Burn Essentials poskytuje 3 aplikácie v 1. Umožňuje kdekoľvek zálohovať všetky súbory, zložky a jednotky alebo naplánovať automatické zálohovanie pre dodatočnú bezpečnosť. Aplikácia Nero Express umožňuje vypaľovať súbory na disky CD a DVD a aplikácia Nero RescueAgent umožňuje obnoviť poškodené súbory.

Software Nero BackItUp a Burn Essentials Software je kompatibilný so systémami Windows XP, Vista a Windows 7 (nie je kompatibilný so systémom Mac OS).

Prenosné pevné disky Verbatim Store 'n' Go sú vybavené softwarom pre úsporu energie Green Button. Software Green Button zastaví otáčanie pevného disku, pokiaľ nie je používaný, čím zvyšuje efektivitu a šetrí energiu.

Dostupné sú 3 možnosti úsporného režimu. Prechod do úsporného režimu po 10 minútach alebo v krokoch po 10 minútach až do 120 minút. Do úsporného režimu je tiež možné prejsť poklepaním na ikonu Green Button na ploche alebo je možné prechod do úsporného režimu zakázať.

Táto rada pevných diskov je dostupná v 9 farbách: žiarivo žltá, eukalyptovo zelená, jasne ružová, karibsky modrá, lávovo oranžová, fialková, čierna, grafitovo šedá a strieborná.

Obmedzená dvojročná záruka Verbatim

Kapacita: 1TB
Rozhranie: USB 3.0
Rozmery produktu: 121mm x 80mm x 15mm
Hmotnosť produktu: 184g.

Parametre tovaru Externý pevný disk Verbatim Store 'n' Go 1TB (53023) čierny + Doprava zadarmo

Názov: Externý pevný disk Verbatim Store 'n' Go 1TB (53023) čierny + Doprava zadarmo

EAN: 805410530235

Výrobca: Verbatim

Typ disku: externý

Veľkosť disku: 2,5"

Typ pevného disku: HDD

Napájanie: napájanie z portu

Kapacita disku: 1TB

Rozhranie: USB 3.0

Farba: čierna

Nárazuvzdorný: Nie

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag