Fén Valera Swiss Silent SXJ 7500 RC čierny + Doprava zadarmo

89.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Fén Valera Swiss Silent SXJ 7500 RC čierny + Doprava zadarmo od Valera - tento tovar zakúpite za vynikajúcu cenu 89.00 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 30€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 7610558005445
Do obchodu

Popis

Valera

Od roku 1955 sa švajčiarska spoločnosť Ligo Electric S.A. špecializuje na výrobu spotrebičov vlasovej techniky značky Valera. Základnými hodnotami, na ktoré Valera pri vývoji a výrobe spotrebičov veĺmi dbá, sú predovšetkým zdravie a vzhľad vlasov. Svoje znalosti získava zo spolupráce so svetovými vlasovými stylistami, odborníkmi z univerzitných kliník, od výrobcov vlasovej kozmetiky a v neposlednej rade načúva potrebám koncových spotrebiteĺov.
Výsledkom je kvalita, precíznosť a spoľahlivosť výrobkov. Valera je značkou profesionálnych kaderníkov. Stále častejšie sa s ňou stretávame aj v hoteloch po celom svete. Značku Valera si pre vybavenie hotelových kúpeľní vybral napríklad aj hotel Burj Al Arab v Dubaji, či Palace Hotel v Gstaadu.
Valera - produkty, ktoré odpovedajú kvalite skutočne špičkového výrobcu. Valera profesionálne sušiče, kulmy, žehličky a zastrihovače sú určené pre náročných zákazníkov..

Parametre tovaru Fén Valera Swiss Silent SXJ 7500 RC čierny + Doprava zadarmo

Názov: Fén Valera Swiss Silent SXJ 7500 RC čierny + Doprava zadarmo

EAN: 7610558005445

Výrobca: Valera

Typ fénu: štandardný fén

Max. príkon: 2000W

Počet rýchlostí: 6

Difuzér: Áno

Ionizátor: Áno

Studený vzduch: Áno

Dĺžka prívodného kábla: 3m

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag