Fitness náramok GoGEN SB102B (SB102B) čierny GoGEN

Fitness náramok GoGEN SB102B (SB102B) čierny

29.00 €

Vynikajúci Fitness náramok GoGEN SB102B (SB102B) čierny od GoGEN - tento hit môžete získať vo výhodnej akcii za 29.00 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 30 € a poštovné máte ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8592417060408
Do obchodu

Popis

GoGEN

Fandíme zdravému životnému štýlu

Fitness Smart náramok GoGEN SB102 nesmie chýbať na ruke žiadneho milovníka športu, pohybu a zdravého životného štýlu. Chytré náramky sa radia do skupiny takzvaných wearables, čo je pojem označujúci elektroniku, ktorú nenosíte po vreckách, ale priamo na tele. Primárnou úlohou náramku je motivovať k pohybu. Každý deň by ste mali prejsť určitý počet krokov alebo spáliť stanovené množstvo kalórií. Svoj cieľ si môžete zadať sami, alebo využiť nastavenie výrobcu. Náramok je užitočný v priebehu celého dňa, pomôže pri spánku a oceníte ho aj pri plnom pracovnom vyťažení. Perfektne sa hodí na zaznamenávanie celodennej aktivity. Náramok má aj webové prostredie, ako možnosť prepojenia s ďalšími službami. Náramok je do plna nabitý cca do 60 minút a na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 5 dní.

Monitoring srdcového tepu

Jednou z najdôležitejších hodnôt pre správne spaľovanie kalórií je sledovanie aktuálneho srdcového tepu. Náramok GoGEN SB102 je na vnútornej strane vybavený senzorom pre snímanie tzv.“ tepovky“ a vy tak môžete prispôsobiť svoju športovú aktivitu momentálnej fyzickej výkonnosti.

Doporučujeme aplikáciu VERYFIT 2.0.

Pre plnohodnotné využitie všetkých funkcií náramku, doporučujeme využiť aplikáciu pre správu štatistík VERYFIT 2.0. Je určená pre mobilné zariadenia iOS 7.1 a vyšší alebo Android 4.4 a vyšší. Stačí spárovať náramok s chytrým telefónom pomocou Bluetooth a ľahko spravovať celú radu štatistík. Tie zahŕňajú nielen podrobné sledovanie tepovej frekvencie, ale mnoho ďalších údajov o vašich aktivitách, prekonaných vzdialenostiach, hodinách strávených cvičením a spálených kalóriách. Vďaka telefónu toho však náramok vie omnoho viac.

V spojení s chytrým telefónom

Kvôli uchovávaniu a prehľadnému zobrazeniu dát komunikuje náramok s chytrými telefónmi, vie upozorniť napríklad na prijaté textové správy alebo prichádzajúci telefonny hovor.

Pohodlie, vzhľad a odolnosť

Pokiaľ má náramok plniť svoj účel na 100%, mal by byť na zápästí takmer nepretržite. Preto sa vám musí páčiť a predovšetkým musí sedieť tak, aby ste o ňom takmer nevedeli. Náramok GoGEN SB102 tieto nároky spĺňa. Je vyrobený z mäkkého pryžového materiálu s dobre riešeným nastaviteľným zapínaním. Na výber máte z troch pekných farieb, čiernej, oranžovej a zelenej.

Kľúčové vlastnosti a funkcie:

Prehľadný dotykový OLED 0,5“ displej ponúkne širokú škálu údajov, upozornení a funkcií:

  • Meranie tepovej frekvencie/ Monitorovanie srdcového tepu
  • Hodnoty krokomeru/ušlá vzdialenosť, výpočet spálených kalórií
  • Spánkový režim
  • Funkcia vyhľadávania telefónu
  • Upozornenie na SMS/hovory
  • Ovládanie kamery telefónu
  • Hodiny a budík
  • Upozorní, že je čas cvičiť ……..

.

Parametre tovaru Fitness náramok GoGEN SB102B (SB102B) čierny

Názov: Fitness náramok GoGEN SB102B (SB102B) čierny

EAN: 8592417060408

Výrobca: GoGEN

Ovládanie: dotykové, tlačidlové

Tvar ciferníku: Hranatý

Typ displeja: OLED

Operačný systém: bez operačného systému

Kompatibilné operačné systémy: iOS, Android

Funkcie a monitoring aktivít: spánok, čas, krokomer, Výpočet spálených kalórií, Meranie tepovej frekvencie, meranie vzdialenosti

Notifikácia: SMS, hovor

Ovládanie telefónu: Nie

Aktivity: fitness

NFC: Nie

Wi-Fi: Nie

GPS: Nie

Bluetooth: 4.0

Senzory: Senzor srdcového tepu, krokomer

Možnosť SIM: Nie

Typ akumulátora: Li-Pol

Kapacita batérie: 70mAh

Výdrž batérie: 120hod.

Možnosť nabíjania - konektor: Dock

Určenie: Sportovní, Dámske, Pánske, Unisex

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag