Florina Porcelánová miska Avenue

Florina Porcelánová miska Avenue, 13 cm

3.99 €

Hit poslednej doby, Florina Porcelánová miska Avenue, 13 cm s akostnou značkou Florina - tento tovar si môžete nechať doručiť v hustej akciu za 3.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5907758649527
Do obchodu

Popis

Florina

Urobte si svoju obľúbenú kašu alebo jogurt s ovocím do krásnej misky a užite si každé raňajky ešte o kvapku viac. Miska má potlač jednoduchých bodiek nepravidelného tvaru a je olemovaná jemnou zlatou linkou po jej obvode.Čiernobiele prevedenie je elegantné a vkusné, napriek tomu však stále zostáva zachovaná osobitosť dizajnu, ktorý si zamilujú ako romantické duše, tak aj deti alebo tí, ktorí nemajú úplne vyhranený štýl.Miska bude ideálna na raňajky, nakrájané ovocie alebo napríklad menšie množstvo polievky. Nasypať si do nej však môžete aj obľúbené zobanie k seriálu!.

Parametre tovaru Florina Porcelánová miska Avenue, 13 cm

Názov: Florina Porcelánová miska Avenue, 13 cm EAN: 5907758649527 Výrobca: Florina Farba: biela + čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag