Flower Lover Chytrý kvetináč na bylinky Cobble Trio modrá

Flower Lover Chytrý kvetináč na bylinky Cobble Trio modrá, 40 x 14 cm

16.49 €

Vynikajúci Flower Lover Chytrý kvetináč na bylinky Cobble Trio modrá, 40 x 14 cm od kvalitnej značky - tento artikel sa na vás teší v sezónne zľave za 16.49 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Páči sa vám DOPRAVA, ktorú za vás e-shop platí? Stačí kúpiť cez € a je tvoja. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8595096966290
Do obchodu

Popis

Čerstvá bazalka alebo voňavý tymian? Nech ste si obľúbili akúkoľvek bylinku, pocit doma vypestovaných byliniek je jednoducho na nezaplatenie. Značka Flower Lover vytvorila kolekciu Cobble, ktorá je ako stvorená na pestovanie najrôznejších byliniek.Špeciálny systém umožňuje meranie a nalievanie vody. Ten zaručí dlhý život vašim rastlinkám. Voda je k rastlinám privádzaná pomocou knôtov, dá sa nalievať z vrchu aj zo strán. Kvetináč môžete použiť vo vnútri aj vo vonkajších priestoroch, je odolný voči vplyvom počasia..

Parametre tovaru Flower Lover Chytrý kvetináč na bylinky Cobble Trio modrá, 40 x 14 cm

Názov: Flower Lover Chytrý kvetináč na bylinky Cobble Trio modrá, 40 x 14 cm EAN: 8595096966290 Výrobca: Farba: modrá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag