Frosch EKO Tekuté mydlo ZERO - náhradná náplň

Frosch EKO Tekuté mydlo ZERO - náhradná náplň, 500 ml

4.90 €

Unikátny Frosch EKO Tekuté mydlo ZERO - náhradná náplň, 500 ml s pečaťou kvality Frosch - tento tovar si môžete nechať doručiť pri časovo obmedzenej akcii za 3.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4001499958151
Do obchodu

Popis

Frosch

Tekuté mydlo je úplnou klasikou v oblasti každodennej hygieny. Ľahko sa dávkuje a na rozdiel od klasického mydla minimalizuje pri používaní prenos baktérií. Tekuté mydlo FROSCH sa postará o akýkoľvek druh pokožky.Tento produkt si nesie označenie vegan, čo znamená, že je vyrobený zo zložiek čisto rastlinného pôvodu. Zloženie produktu neobsahuje žiadne parabény. Za skvelými účinkami tohto tekutého mydla stojí urea. Produkt je pH neutrálny, a tak sa vašej pokožke dostane tej najlepšej starostlivosti bez podráždenia. Mydlo bez parfumácie sa postará aj o tú najcitlivejšiu pokožku..

Parametre tovaru Frosch EKO Tekuté mydlo ZERO - náhradná náplň, 500 ml

Názov: Frosch EKO Tekuté mydlo ZERO - náhradná náplň, 500 ml EAN: 4001499958151 Výrobca: Frosch : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag