Frosch EKO Univerzálny čistič Pomaranč

Frosch EKO Univerzálny čistič Pomaranč, 750 ml

3.99 €

Limitovaná edícia produktu Frosch EKO Univerzálny čistič Pomaranč, 750 ml s pečaťou kvality Frosch - tento hit získate s extra zľavou za 3.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4001499140648
Do obchodu

Popis

Frosch

Univerzálny čistič na podlahy a väčšinu umývateľných plôch v domácnosti. Vďaka prírodným rozpúšťadlám z pomarančovej kôry dôkladne odstraňuje mastnotu, nečistoty a zanecháva príjemnú vôňu. Všestranný čistič dôkladne odstraňuje nečistoty a mastnotu.Zloženie s povrchovo aktívnymi látkami z pomarančovej kôry navyše zanecháva sviežu vôňu citrusov po každom použití. Veľmi dobrá znášanlivosť čističa s pokožkou bola potvrdená dermatologickými testami.Produkt je po použití úplne biologicky rozložiteľný. Fľaša je vyrobená zo 100% recyklátu a po použití je znova recyklovateľná. Produkt je vegánsky a neobsahuje mikroplasty..

Parametre tovaru Frosch EKO Univerzálny čistič Pomaranč, 750 ml

Názov: Frosch EKO Univerzálny čistič Pomaranč, 750 ml EAN: 4001499140648 Výrobca: Frosch : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag