Frosch Hygienický čistič chladničiek a iných kuchynských povrchov 300 ml Frosch

Frosch Hygienický čistič chladničiek a iných kuchynských povrchov 300 ml

5.90 €

V akcii je len tu Frosch Hygienický čistič chladničiek a iných kuchynských povrchov 300 ml od známeho výrobcu Frosch - tento tovar si môžete objednať s výnimočnou zľavou za 4.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Nech vám ušetrené eura urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4001499926143
Do obchodu

Popis

Frosch

Špeciálny čistič na všetky kuchynské povrchy. Zaručuje hygienickú čistotu a bezpečnosť pri použití v blízkosti potravín. Výrobok je priateľský k čisteným povrchom aj prírode. Receptúra s výťažkami z borievky bola vyvinutá špeciálne pre uspokojenie hygienických požiadaviek v kuchyni. Účinne likviduje nečistoty, zvyšky jedla, živnú pôdu pre baktérie a pohlcuje pachy. Výrobok je ideálny pre čistenie chladničky, mikrovlnky, krájacích dosiek, pracovných plôch a ostatného kuchynského nábytku. Fľaša je vyrobená zo 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovateľná. Produkt je vegánsky a neobsahuje mikroplasty..

Parametre tovaru Frosch Hygienický čistič chladničiek a iných kuchynských povrchov 300 ml

Názov: Frosch Hygienický čistič chladničiek a iných kuchynských povrchov 300 ml EAN: 4001499926143 Výrobca: Frosch : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag