Frosch hypoalergénný prací gél na dojčenskú bielizeň 1500 ml Frosch

Frosch hypoalergénný prací gél na dojčenskú bielizeň 1500 ml

12.90 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Frosch hypoalergénný prací gél na dojčenskú bielizeň 1500 ml čo odoberáme od výrobcu Frosch - tento artikel odporúčame vo výpredajové akciu za 7.99 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak naplníte košík tovarom nad , okamžite máte dopravu ZDARMA k vám. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4009175941794
Do obchodu

Popis

Frosch

Prací gél na dojčenskú bielizeň bol špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku dojčiat, malých detí a alergikov. Účinné zloženie s prírodnými výťažkami z harmančeka odstraňuje odolné škvrny na dojčenskej bielej aj farebnej bielizni. Vďaka receptúre založenej na prírodných zložkách zaisťuje šetrnosť k pokožke a zároveň odstraňuje odolné škvrny napríklad od mlieka, mrkvy, kaší i detských príkrmov z bielej a farebnej bielizne Vlastnosti: hypoalergénne zloženie s výťažkami z harmančeka pre citlivú pokožku dojčiat i alergikov na báze prírodných látok bez nežiaducej chémie (farbív, konzervantov) EÚ ECOLABEL.

Parametre tovaru Frosch hypoalergénný prací gél na dojčenskú bielizeň 1500 ml

Názov: Frosch hypoalergénný prací gél na dojčenskú bielizeň 1500 ml EAN: 4009175941794 Výrobca: Frosch : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag