Frosch Univerzálny čistič - neutrálny

Frosch Univerzálny čistič - neutrálny, 1000 ml

3.99 €

Váš obľúbený produkt, Frosch Univerzálny čistič - neutrálny, 1000 ml od top značky Frosch - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v neopakovateľnej akcii za 3.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Páči sa vám DOPRAVA, ktorú za vás e-shop platí? Stačí kúpiť cez € a je tvoja. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4009175141736
Do obchodu

Popis

Frosch

Šetrný čistič na všetky povrchy, od drevených po kachličkové podlahy, kúpeľne, kuchyne aj nábytok. Je citlivý ku koži aj čisteným materiálom. Zloženie s neutrálnym pH 5,5 zaisťuje starostlivú starostlivosť k čisteným materiálom aj vašim rukám, a to aj pri častom použití.Univerzálny čistič môžete použiť dokonca aj na umývanie rúk alebo na ručné pranie. Veľmi dobrá znášanlivosť čističa s pokožkou bola potvrdená dermatologickými testami.Produkt je po použití úplne biologicky rozložiteľný. Fľaša je vyrobená zo 100% recyklátu a po použití je znova recyklovateľná. Produkt je vegánsky a neobsahuje mikroplasty..

Parametre tovaru Frosch Univerzálny čistič - neutrálny, 1000 ml

Názov: Frosch Univerzálny čistič - neutrálny, 1000 ml EAN: 4009175141736 Výrobca: Frosch : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag