GoGasm Vaginálne a análne vibračné vajíčko

GoGasm Vaginálne a análne vibračné vajíčko, čierna

24.49 €

Unikátny GoGasm Vaginálne a análne vibračné vajíčko, čierna od populárneho výrobcu - tento hit ľahko nájdete po zľave za 24.49 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4024144547227
Do obchodu

Popis

GoGasm pre vaginálne a análne potešenie. Tréningová činka a sexuálna hračka v jednom! Každé vajíčko má v sebe guľôčku, ktorá vajíčko dokonale rozvibruje s každým vašim pohybom a funguje zároveň ako závažie. Celý povrch GoGasm je z dokonalého silikónu a spojený silikónovou šnúrkou. Väčšie vajíčko patrí do vagíny a menšie do konečníka. Dokonalý tvar umožňuje toto zariadenie nosiť počas dnes v normálnych situáciách. Alebo je možné GoGasm využiť aj na konkrétne cvičenie svalov panvového dna.Rozmery: dĺžka - 20,5 cm, priemer menšieho vajíčka - 2,9 cm, priemer väčšieho vajíčka - 3,9 cm, dĺžka šnúrky - 7 cm.Čistý silikón má veľmi tesnú molekulárnu štruktúru, vďaka ktorej odpudzuje vodu, nečistoty a baktérie. Je úžasne elastický, neporézny a hladký. Silikón má viac než 400 rôznych variácií a je veľmi ťažké stanoviť jeho presné zloženie. Úplne čistý 100% silikón používajú predovšetkým renomované firmy – napr. Fun Factory, Lelo a ďalšie. Silikón je vyrábaný z prírodných surovín syntetickou cestou a je vnímaný ako prírodný produkt. Pre tieto vynikajúce vlastnosti patrí medzi najlepšie materiály pre erotické pomôcky. Silikón je veľmi vhodný pre kontakt s ľudským organizmom a alergické reakcie sú veľmi výnimočné. Silikón je možné vyvárať (nesmú sa však ponoriť elektrické časti erotickej pomôcky). Dezinfekcia musí byť bez alkoholu.Dôležité: silikón nesmie prísť do kontaktu s iným silikónovým výrobkom. Výsledkom by bolo nevratné poškodenie štruktúry povrchu výrobku. Jediná nevýhoda silikónu je zákaz použitia lubrikantov na silikónovej báze, pretože dôjde k difúzii oleja do štruktúry povrchu silikónu, čo spôsobí jeho postupný rozklad a zmenu vlastností. Používajte lubrikanty iba na báze vody alebo špeciálny silikónový lubrikant značky BOOM..

Parametre tovaru GoGasm Vaginálne a análne vibračné vajíčko, čierna

Názov: GoGasm Vaginálne a análne vibračné vajíčko, čierna EAN: 4024144547227 Výrobca: Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag