Headset HyperX Revolver S - gun metal (HX-HSCRS-GM/EM) + Doprava zadarmo HyperX

Headset HyperX Revolver S - gun metal (HX-HSCRS-GM/EM) + Doprava zadarmo

162.90 €

Dnes sme vybrali: Headset HyperX Revolver S - gun metal (HX-HSCRS-GM/EM) + Doprava zadarmo od známeho výrobcu HyperX - tento hit nájdete v sezónne zľave za 162.90 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 30 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 740617251364
Do obchodu

Popis

HyperX

Slúchadlá HyperX Cloud Revolver™ S sú pripravené na akciu s Plug N Play a virtuálnym zvukom Dolby® Surround 7.1 (nie je potrebný žiadny softvér). Počúvajte každý krok, explóziu a výstrel tak čisto ako v kine, a to vďaka simulovaným siedmim pozičným reproduktorom, ktoré poskytujú presný zvuk so vzdialenosťou a hĺbkou. Nové basové zosilnenie, ploché a vokálne režimy ekvalizéra vám umožnia prepínať medzi nastaveniami naladeným pre hry, streamovanie, hudbu alebo filmy. Revolver S má zvukovú scénu so štúdiovou kvalitou, ktorá vyniká pri hrách FPS a nastavenie otvoreného prostredia, takže zvuky počujete ďaleko presnejšie. Jedinečne navrhnutý budič slúchadiel Revolver S oddeľuje hĺbky, stredy a výšky, a prepracované profily vytvárajú zvuky, z ktorých budú milovníci zvuku doslova unesení. Ozajstní hráči a používatelia streamovania si zamilujú vyššiu kvalitu značkovej pamäťovej peny HyperX a novú širšiu čelenku, ktorá na hlave znižuje tlak a rovnomerne rozkladá hmotnosť. Slúchadlá Cloud Revolver S navrhnuté v Nemecku majú pevnú oceľovú konštrukciu pre dlhotrvajúcu odolnosť a stabilitu, a sú postavené tak, aby zvukovú dokonalosť prinášali celé roky. Uzavreté ušné kryty blokujú vonkajší hluk, aby ste sa mohli plne ponoriť do ostrého, čistého zvuku a rozšírených basov značky Cloud.Zvuková technológia Plug N Play Dolby® Surround 7.1
HyperX Cloud Revolver S spolu s Plug N Play a virtuálnym zvukom Dolby® Surround 7.1 je pripravený k boju - nie je potrebný žiadny softvér. Zvukové zážitky ako v kine.

Zdokonalená zvuková ovládacia jednotka USB s zvukovou kartou DSP
Zdokonalená zvuková karta USB s digitálnym spracovaním signálu zvláda všetko, prináša konzistentný zvuk prémiovej kvality bez ohľadu na to, v akom systéme prehrávate. Podsvietené tlačidlá na ovládacej jednotke zvuku vám umožnia rýchlo aktivovať zvuk Dolby, umožnia vám stlmenie, reguláciu mikrofónu a výstupných úrovní.Budete počuť nepriateľov skôr, než oni počujú vás
Revolver S má zvukovú scénu so štúdiovou kvalitou, ktorá vyniká pri hrách FPS a nastavenie otvoreného prostredia, takže lepšie počujete zvuky z väčšej vzdialenosti, preto máte nad nepriateľmi výhodu.Meniče budúcej generácie vydávajú presný, ostrý zvuk
50mm smerové budiče súbežne nasmerované do uší doslova chrlí presný a ostrý zvuk so zvýšením basov

Kompaktný značková pamäťová pena vyššej kvality
Červená značková pamäťová pena HyperX poskytuje pri intenzívnych herných maratónoch dlhotrvajúce pohodlie.Nová, širšia oceľová konštrukcia zaisťuje odolnosť a spoľahlivosť
Slúchadlá Cloud Revolver S navrhnutá v Nemecku sú vybavené pevnou, oceľovou konštrukciou rovnomerne rozkladajúce tlak s tým, že sú pripravené podstúpiť skúšku času.

Odnímateľný vylepšený digitálny mikrofón s potlačením okolitého hluku
Tak, ako je overené spoločnosťami TeamSpeak a Discord, mikrofón slúchadiel Cloud Revolver S vďaka USB zvukovej karte kvalitne sníma hlas a redukuje šum v pozadí, čím sa dostáva úplne na inú úroveň. Flexibilný mikrofón možno ľahko nastaviť, je kompatibilný s programami, ako je Skype ™, Ventrilo, Mumble a RaidCall, a keď práve relaxujete pri počúvaní hudby, mikrofón možno ľahko odpojiť.

Jeden headset prakticky pre všetky platformy
USB Plug N Play Dolby® Surround 7.1 kompatibilný s PC, PS4™, PS4 Pro a zariadeniami s podporou zvuku cez USB, stereo kompatibilné cez 3,5mm (štvorpólový) konektor s Xbox One, Xbox One S, Mac, PC, PS4 ™, PS4 Pro, mobilnými zariadeniami a VR3.

Vlastnosti:

 • Zvuková technológia Plug N Play Dolby® Surround 7.1
 • Zdokonalená zvuková ovládacia jednotka USB so zvukovou kartou DSP
 • Zvuková scéna štúdiovej kvality umožňuje ďaleko lepšie počúvanie
 • Vyššia kvalita značkovej pamäťovej peny HyperX ponúka komfort, ktorý získal ocenenie
 • Nová širšia čelenka na hlave rovnomerne rozkladá tlak
 • Kovový rám poskytuje odolnosť a spoľahlivosť
 • 50mm smerové budiče budúcej generácie vydávajú presný, ostrý zvuk
 • Digitálne vylepšený mikrofón s potlačením okolitého hluku certifikovaný spoločnosťami TeamSpeak a Discord

Technická špecifikácia:

 • Účel: PC / Gaming
 • Zvukové výstupné kanály: 7.1
 • Rozhranie diaľkového ovládania: USB
 • Typ slúchadiel: stereofónny
 • Štýl nosenia: cez hlavu
 • Farba: čierna
 • Technológia prepojenia: kábel
 • Dĺžka kábla: 1 m
 • Typ slúchadiel: plne obklopujúce uši
 • Frekvencia slúchadiel: 12 - 28000 Hz
 • Impedancia: 30 ohm
 • Frekvencia mikrofónu: 50 - 18000 Hz
 • Citlivosť mikrofónu: -40 dB
 • Pripojenie mikrofónu: 3,5 mm
.

Parametre tovaru Headset HyperX Revolver S - gun metal (HX-HSCRS-GM/EM) + Doprava zadarmo

Názov: Headset HyperX Revolver S - gun metal (HX-HSCRS-GM/EM) + Doprava zadarmo EAN: 740617251364 Výrobca: HyperX Typ slúchadiel: uzavrené Typ slúchadiel: s obrúčkou cez hlavu Impedancia: 30ohm Kmitočtový rozsah do: 28000Hz Kmitočtový rozsah od: 12Hz Citlivosť mikrofónu: -40dB Typ konektora: jack 3,5mm, USB Dĺžka prívodného kábla: 1m Pripojenie slúchadiel: Nie Typ headsetu: káblový Typ použitia: štandardné Ovládanie hlasitosti: na slúchadlovom káble Farba: gunmetal Pre hernú konzolu: Počítač : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag