Home Elements Vianočný darčekový set Vianoce a Perníčky

Home Elements Vianočný darčekový set Vianoce a Perníčky

14.99 €

Váš obľúbený tovar, Home Elements Vianočný darčekový set Vianoce a Perníčky čo berieme od značky - tento produkt kúpite s výnimočnou zľavou za 14.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8595556490259
Do obchodu

Popis

Krásny vianočný set v darčekovom balení pre vašich najbližších. Výborný nápad na darček pod vianočný stromček. Poteší a vykúzli úsmev na tvári všetkým obdarovaným.Obsah darčekového setu Vianoce a perníčky: 2x porcelánový hrnček s vianočným motívom - pr. 8 cm, v. 8 cm, objem 300 ml 1x darčekové balenie Čaj v pyramíde s vianočným motívomKvalitný lahodný čierny čaj zo Srí Lanky s príchuťou jablka a brusníc prebudí vašu fantáziu a túžbu spoznať ostrov Srí Lanka – perlu v Indickom oceáne. 20 ks praktických čajových vrecúšok je ukrytých v krásnej pyramídovej krabičke s vianočnými motívmi. Zloženie: 3 % brusnicová príchuť, 3 % jablková príchuť, 94 % čierny čaj..

Parametre tovaru Home Elements Vianočný darčekový set Vianoce a Perníčky

Názov: Home Elements Vianočný darčekový set Vianoce a Perníčky EAN: 8595556490259 Výrobca: Farba: červená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag