Humi náhradná náplň do odvlhčovača tableta 2ks Orion

Humi náhradná náplň do odvlhčovača tableta 2ks

7.99 €

Limitovaná edícia produktu Humi náhradná náplň do odvlhčovača tableta 2ks s pečaťou kvality Orion - tento produkt dodávame po zlacnenie za 6.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8592381116293
Do obchodu

Popis

Orion

Tableta - náplň do odvlhčovačov vzduchu sa výborne hodí ako náhradná náplň do odvlhčovača. Je ale univerzálna a vhodná aj do iných bežne dostupných odvlhčovačov vzduchu, kde nasáva vlhkosť zo vzduchu a hromadí ju v zásobníku. Vzduch prúdi okolo tablety a účinnosť odvlhčovania je tak ešte vyššia. Použitie odvlhčovacích tabliet prispieva k zdravému prostrediu vo vašej domácnosti. Tableta postupne znižuje účinnosť a stráca sa a po vyčerpaní ich účinkov je potrebné ju nahradiť novou tabletou - táto doba závisí na veľkosti miestnosti a vlhkosti vzduchu v miestnosti, v ktorej je umiestnená. Veľmi široké použitie - pivnice, garáže, byty, chalupy..

Parametre tovaru Humi náhradná náplň do odvlhčovača tableta 2ks

Názov: Humi náhradná náplň do odvlhčovača tableta 2ks EAN: 8592381116293 Výrobca: Orion : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag