Karlsson 5655BK Dizajnové LED stolné hodiny s budíkom

Karlsson 5655BK Dizajnové LED stolné hodiny s budíkom, 8 x 8 cm

52.49 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Karlsson 5655BK Dizajnové LED stolné hodiny s budíkom, 8 x 8 cm so známou značkou Karlsson - tento tovar si môžete objednať v hustej akciu za 44.49 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakupovať za viac ako €. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8714302617713
Do obchodu

Popis

Karlsson

Holandská značka Karlsson prichádza so stolovými hodinami s budíkom v imitácii dyhy v odtieni wenge, ktoré spĺňajú všetky predstavy nadčasového dizajnu. Zabudnite na staré či plastové budíky, ktoré nie sú hodné moderných interiérov. Tieto stolné hodiny s budíkom sa stanú dominantou vášho nočného stolíka, a tak im ani po ránu nebudete vyčítať neúprosné prebudenie. Hodiny fungujú na 3 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia). Možno ich však napájať aj cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia.Značka Karlsson pôsobí na trhu od roku 1999. So zastúpením vo viac než 80 krajinách sveta patrí medzi najobľúbenejšiu a najpredávanejšiu značku dizajnových hodín vo svojej triede na svete. Karlsson prichádza niekoľkokrát do roka s novými modelmi, ktoré pravidelne udivujú svoju originalitou a nevšednosťou. Ak od hodín očakávate dizajn a vkus, zvoľte značku Karlsson..

Parametre tovaru Karlsson 5655BK Dizajnové LED stolné hodiny s budíkom, 8 x 8 cm

Názov: Karlsson 5655BK Dizajnové LED stolné hodiny s budíkom, 8 x 8 cm EAN: 8714302617713 Výrobca: Karlsson Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag