Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie 500 g Kneipp

Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie 500 g

5.49 €

Najpredávanejšie Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie 500 g originálne od labelu Kneipp - tento produkt kúpite vo zľavové akciu za 5.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4008233154329
Do obchodu

Popis

Kneipp

Kúpeľová soľ s levanduľou vás počas chvíľky prenesie na prázdniny do romantickej Provence, kde nie je miesto pre starosti, únavu ani stres. Éterický levanduľový olej uvoľňuje telo, upokojuje myseľ a vracia energiu po náročnom dni. Stačí 15 minút v horúcom kúpeli s jednou dávkou kúpeľovej soli a budete sa cítiť ako znovuzrodení. Rovnako ako v ostatných produktoch Kneipp® ani v tomto nenájdete žiadne konzervanty, parafíny či silikóny, iba prírodný extrakt a kvalitnú soľ získavanú v hlbinnej bani v Nemecku.Zloženie: Sodium Chloride, Polysorbate 20, Linalool, Parfum (Fragrance), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Lavandula Hybrida Oil, Lavandula Angustifolia (Lavander) Extract, Lavandula Latifolia (Lavender) Oil, Lavandula Hybrida Extract, Camphor, Limonene, Sodium Carbonate, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Aqua (Water), Tocopherol, CI 28440.

Parametre tovaru Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie 500 g

Názov: Kneipp Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie 500 g EAN: 4008233154329 Výrobca: Kneipp : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag