Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 235690010 Inoxlook + Doprava zadarmo ETA

Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 235690010 Inoxlook + Doprava zadarmo

582.90 €

Hit poslednej doby, Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 235690010 Inoxlook + Doprava zadarmo od obľúbenej značky ETA - tento artikel odporúčame extra výhodne za 582.90 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 30 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8590393298587
Do obchodu

Popis

ETA

KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA ETA235690010
Nerezová kombinovaná chladnička ETA 2356 je dizajnovým spoločníkom, ktorého si zamiluje celá rodina. Povrch chladničky je opatrený úpravou proti otlačkom prstov, neustále tak bude radosť na ňu pozrieť. Nesklame vás však ani pohľad dovnútra – pokročilá beznámrazová technológia NO FROST ADAPT+ monitoruje chod chladničky a prispôsobuje jej prevádzku tak, aby potraviny vydržali čo najdlhšie čerstvé. Zároveň nedochádza k namŕzaniu stien ani potravín vo vnútri.

Aktuálnu teplotu vám prehľadne ukáže LED displej, ktorý slúži tiež na ovládanie – voliť môžete z niekoľkých prednastavených prevádzkových režimov a nastaviť teplotu pre chladničku a mrazničku zvlášť. Dokonalé uchovávanie potravín zaisťuje MULTIFUNKČNÁ ZÓNA, ktorá vám pomocou ovládača vo vnútri chladničky umožní nastaviť vami preferované využitie zásuvky. Poslúži buď ako FRESH ZÓNA s trvalou teplotou ľahko nad bodom mrazu (ideálne na uchovávanie mäsa a rýb) alebo ako zásuvka na ovocie a zeleninu. Interiér chladničky je osvetlený moderným LED svetlom, ktoré nielenže usporí energiu, ale predovšetkým má výbornú svietivosť.

Technológie v službách čerstvosti
Technológia NO FROST ADAPT+ prispôsobí na základe informácií zo zabudovaných senzorov prevádzku spotrebiča tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín a zabránila teplotnému šoku aj predčasnému kazeniu potravín. Navyše už nemusíte tráviť hodiny pri ručnom odmrazovaní chladničky. Rovnomerná cirkulácia studeného vzduchu v chladničke aj mrazničke zabezpečuje, že steny vôbec nenamŕzajú. Pozitívne sa prejavuje tiež na celkovej spotrebe a znižuje hlučnosť spotrebiča.

Chytro a úsporne
Chladnička je vybavená moderným LED osvetlením, ktoré je o 90 % úspornejšie než klasická žiarovka, a navyše sa vyznačuje oveľa lepšou svietivosťou. Behom okamžiku tak budete mať o obsahu chladničky dokonalý prehľad. LED osvetlenie tiež prispieva k stálosti teploty vo vnútri, pretože na rozdiel od klasickej žiarovky nevytvára nežiadúce teplo.

Oddelené ovládanie oboch častí umožňuje nezávisle nastaviť teplotu v chladničke aj mrazničke. Podmienky pre uskladnenie potravín sú ovládané elektronicky, elegantné dotykové ovládanie s LED displejom je jednoduché a intuitívne.

Energetickú úsporu a optimalizáciu výkonu pre rôzne situácie ponúkajú prednastavené režimy, ako je ECO alebo DOVOLENKA. Režim SUPER MRAZENIE oceníte po veľkých nákupoch zásob do mrazničky alebo pre rýchle zmrazenie letnej úrody zo záhradky.

Varovný signál upozorní na nezatvorené dvere, kvalita a čerstvosť vašich potravín tak nebude ohrozená. O svoje potraviny sa nemusíte báť ani v prípade náhleho výpadku prúdu – chladnička je totiž schopná uchovať ich v plne zmrazenom stave až 20 hodín.

Prémiový servis ETA
Nový majiteľ tejto chladničky získa balíček prémiových služieb, vďaka ktorému sa môže na svoj nový spotrebič 100% spoľahnúť a starosti nechať na iných. Prémiový servis zahŕňa Predĺženú záruku 5 rokov na kompresor, zrýchlený servis, ktorý garantuje nadštandardne rýchly servisný zásah maximálne do 2 pracovných dní od nahlásenia reklamácie na zákaznícku linku. Tá je k dispozícii 7 dní v týždni nielen pre hlásenie reklamácií, ale tiež poskytne technickú podporu.

(*) Podmienky služby Predĺženej záruky sú špecifikované na www.eta.sk/predlzena-zaruka
(**) Podmienky Zrýchleného servisu sú špecifikované na www.eta.sk/servis.

Parametre tovaru Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 235690010 Inoxlook + Doprava zadarmo

Názov: Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 235690010 Inoxlook + Doprava zadarmo

EAN: 8590393298587

Výrobca: ETA

Typ: voľne stojaci

Konštrukcia chladničky: kombinovaná

Typ chladničky: s mraziacim priestorom

Umiestenie mraziaceho priestoru: mraznička dole

Umiestenie vstavania: nie je vstavaná

Objem celkom: 342l

Objem chladničky: 245l

Objem mrazničky: 97l

Počet oddelených priestorov v mrazničke: 3

Klimatická trieda: T, SN, N, ST

Nulová zóna (0-3°C): Áno

Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru: ****

Mraziaci výkon: 15kg/24 hod

Doba skladovania pri poruche: 20hod.

Beznámrazová: Áno

Energetická trieda: A++

Spotreba energie: 0.731kWh

Spotreba energie za rok: 267kWh/rok

Odhadované náklady chladenia za 1 rok: 56EUR

Odhadované náklady chladenia za 5 rokov: 280EUR

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag