Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 236290010 Inoxlook + Doprava zadarmo ETA

Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 236290010 Inoxlook + Doprava zadarmo

499.00 €

Top produkt, Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 236290010 Inoxlook + Doprava zadarmo od známej značky ETA - tento artikel objednávajte s VIP zľavou pre každého za 499.00 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 30 €, neplatíte poštovné. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8590393298594
Do obchodu

Popis

ETA

KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA ETA236290010

Elegantná kombinovaná chladnička ETA 2362 v nerezovom dizajne sa stane najobľúbenejším spotrebičom vo vašej kuchyni. Môžete sa jej láskyplne dotýkať ako sa vám páči – vďaka povrchovej úprave proti otlačkom prstov na sebe nedá nič poznať.

Chladnička je vybavená pokročilou beznámrazovou technológiou NO FROST ADAPT+, ktorá pomocou 5 senzorov monitoruje chod chladničky a prispôsobuje ho tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín. Vďaka optimálnemu nastaveniu nedochádza ani k namŕzaniu stien a potravín vo vnútri. Na dotykovom LED displeji je možné sledovať aktuálnu teplotu. Displej tiež umožňuje oddelene ovládať prevádzku chladničky aj mrazničky a voliť z prednastavených prevádzkových režimov.

Dokonalé uchovávanie potravín zaisťuje MULTIFUNKČNÁ ZÓNA, ktorá vám pomocou ovládača vo vnútri chladničky umožní nastaviť vami preferované využitie zásuvky. Možnosť FRESH ZÓNA udržuje v zásuvke trvalú teplotu ľahko nad bodom mrazu, ktorá je ideálna na uchovávanie mäsa a rýb. Druhým variantom je využitie zásuvky na ovocie a zeleninu. Interiér je osvetlený moderným LED svetlom, ktoré nielenže usporí energiu, ale predovšetkým má výbornú svietivosť.

Technológie v službách čerstvosti
Technológia NO FROST ADAPT+ prispôsobí na základe informácií zo zabudovaných senzorov prevádzku spotrebiča tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín a zabránila teplotnému šoku aj predčasnému kazeniu potravín. Navyše už nemusíte tráviť hodiny pri ručnom odmrazovaní chladničky. Rovnomerná cirkulácia studeného vzduchu v chladničke aj mrazničce zabezpečuje, že steny vôbec nenamŕzajú. Pozitívne sa prejavuje tiež na celkovej spotrebe a znižuje hlučnosť spotrebiča.

Chytro a úsporne
Chladnička je vybavená moderným LED osvetlením, ktoré je o 90 % úspornejšie než klasická žiarovka, a navyše sa vyznačuje oveľa lepšou svietivosťou. Behom okamžiku tak budete mať o obsahu chladničky dokonalý prehľad. LED osvetlenie tiež prispieva k stálosti teploty vo vnútri, pretože na rozdiel od klasickej žiarovky nevytvára nežiadúce teplo.

Oddelené ovládanie oboch častí umožňuje nezávisle nastaviť teplotu v chladničke aj mrazničke. Podmienky pre uskladnenie potravín sú ovládané elektronicky, elegantné dotykové ovládanie s LED displejom je jednoduché a intuitívne.

Energetickú úsporu a optimalizáciu výkonu pre rôzne situácie ponúkajú prednastavené režimy, ako je ECO alebo DOVOLENKA. Režim SUPER MRAZENIE oceníte po veľkých nákupoch zásob do mrazničky alebo pre rýchle zmrazenie letnej úrody zo záhradky.

Varovný signál upozorní na nezatvorené dvere, kvalita a čerstvosť vašich potravín tak nebude ohrozená. O svoje potraviny sa nemusíte báť ani v prípade náhleho výpadku prúdu – chladnička je totiž schopná uchovať ich v plne zmrazenom stave až 20 hodín.

Prémiový servis ETA
Nový majiteľ tejto chladničky získa balíček prémiových služieb, vďaka ktorému sa môže na svoj nový spotrebič 100% spoľahnúť a starosti nechať na iných. Prémiový servis zahŕňa Predĺženú záruku 5 rokov na kompresor, zrýchlený servis, ktorý garantuje nadštandardne rýchly servisný zásah maximálne do 2 pracovných dní od nahlásenia reklamácie na zákaznícku linku. Tá je k dispozícii 7 dní v týždni nielen pre hlásenie reklamácií, ale tiež poskytne technickú podporu.

(*) Podmienky služby Predĺženej záruky sú špecifikované na www.eta.sk/predlzena-zaruka

(**) Podmienky Zrýchleného servisu sú špecifikované na www.eta.sk/servis.

Parametre tovaru Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 236290010 Inoxlook + Doprava zadarmo

Názov: Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 236290010 Inoxlook + Doprava zadarmo

EAN: 8590393298594

Výrobca: ETA

Typ: voľne stojaci

Konštrukcia chladničky: kombinovaná

Typ chladničky: s mraziacim priestorom

Umiestenie mraziaceho priestoru: mraznička dole

Umiestenie vstavania: nie je vstavaná

Objem celkom: 315l

Objem chladničky: 218l

Objem mrazničky: 97l

Počet oddelených priestorov v mrazničke: 3

Klimatická trieda: T, SN, N, ST

Nulová zóna (0-3°C): Áno

Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru: ****

Mraziaci výkon: 15kg/24 hod

Doba skladovania pri poruche: 20hod.

Beznámrazová: Áno

Energetická trieda: A++

Spotreba energie: 0.715kWh

Spotreba energie za rok: 261kWh/rok

Odhadované náklady chladenia za 1 rok: 55EUR

Odhadované náklady chladenia za 5 rokov: 274EUR

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag