Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 335590000 biela + Doprava zadarmo ETA

Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 335590000 biela + Doprava zadarmo

582.90 €

Neodoláte: Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 335590000 biela + Doprava zadarmo od obľúbenej spoločnosti ETA - tento hit ľahko nájdete vo výpredajové akciu za 582.90 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 30€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8590393298570
Do obchodu

Popis

ETA

KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA ETA335590000

Elegantná kombinovaná chladnička ETA 3355 v bielom prevedení bude ozdobou každej modernej kuchyne. Je vybavená pokročilou beznámrazovou technológiou NO FROST ADAPT+, ktorá pomocou 5 senzorov monitoruje chod chladničky a prispôsobuje jej prevádzku tak, aby uložené potraviny zostali čo najdlhšie čerstvé. Zároveň nedochádza k namŕzaniu stien ani samotných potravín. Dotykový LED displej zobrazuje aktuálnu teplotu a umožňuje jej nastavenie pre chladničku aj mrazničku zvlášť. Voliť môžete z niekoľkých prednastavených prevádzkových režimov.

Optimálne uchovávanie rýchlo sa kaziacich potravín zaisťuje MULTIFUNKČNÁ ZÓNA, teda zásuvka v dolnej časti, ktorej funkciu môžete sami zvoliť pomocou ovládača vo vnútri chladničky. Poslúži buď ako FRESH ZÓNA s trvalou teplotou ľahko nad bodom mrazu (ideálne na uchovávanie mäsa a rýb), alebo ako zásuvka na ovocie a zeleninu. Interiér je osvetlený moderným LED svetlom, ktoré nielenže usporí energiu, ale má predovšetkým výbornú svietivosť.

Technológie v službách čerstvosti
Celkom 5 senzorov zaznamenáva frekvenciu otvárania dverí, vonkajšiu a vnútornú teplotu a stráži odmrazovací cyklus. Technológia NO FROST ADAPT+ na základe týchto parametrov prispôsobí prevádzku spotrebiča tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín a zabránila teplotným šokom a predčasnému kazeniu potravín. Navyše už nemusíte tráviť hodiny ručným odmrazovaním chladničky. Jej steny vďaka rovnomernej cirkulácii studeného vzduchu v chladničke aj mrazničke nenamŕzajú. To sa pozitívne odrazí tiež na celkovej spotrebe a hlučnosti spotrebiča.

Chytro a úsporne

Chladnička je vybavená moderným LED osvetlením, ktoré je o 90 % úspornejšie než klasická žiarovka. Navyše sa vyznačuje oveľa lepšou svietivosťou, a tak budete mať o obsahu chladničky okamžitý prehľad. LED osvetlenie tiež prispieva k stálosti teploty vo vnútri, pretože na rozdiel od klasickej žiarovky nevytvára nežiadúce teplo.

Oddelené ovládanie oboch častí umožňuje nastaviť teplotu v chladničke aj mrazničke nezávisle na sebe. Podmienky pre uskladnenie potravín sú ovládané elektronicky, elegantné dotykové ovládanie s LED displejom je jednoduché a intuitívne.

Energetickú úsporu a optimalizáciu výkonu ponúkajú prednastavené režimy, ako je ECO alebo DOVOLENKA. Režim SUPER MRAZENIE potom oceníte, keď prinesiete veľký nákup, ktorý potrebujete rýchlo zmraziť.

Varovný signál upozorní na nezatvorené dvere, kvalita a čerstvosť vašich potravín tak nebude ohrozená. O svoje potraviny sa nemusíte báť ani v prípade náhleho výpadku prúdu – chladnička je totiž schopná uchovať ich v plne zmrazenom stave až 20 hodín.

Prémiový servis ETA
Nový majiteľ tejto chladničky získa balíček prémiových služieb, vďaka ktorému sa môže na svoj nový spotrebič 100% spoľahnúť a starosti nechať na iných. Prémiový servis zahŕňa Predĺženú záruku 5 rokov na kompresor, zrýchlený servis, ktorý garantuje nadštandardne rýchly servisný zásah maximálne do 2 pracovných dní od nahlásenia reklamácie na zákaznícku linku. Tá je k dispozícii 7 dní v týždni nielen pre hlásenie reklamácií, ale tiež poskytne technickú podporu.

(*) Podmienky služby Predĺženej záruky sú špecifikované na www.eta.sk/predlzena-zaruka

(**) Podmienky Zrýchleného servisu sú špecifikované na www.eta.sk/servis.

Parametre tovaru Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 335590000 biela + Doprava zadarmo

Názov: Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 335590000 biela + Doprava zadarmo

EAN: 8590393298570

Výrobca: ETA

Typ: voľne stojaci

Konštrukcia chladničky: kombinovaná

Typ chladničky: s mraziacim priestorom

Umiestenie mraziaceho priestoru: mraznička dole

Umiestenie vstavania: nie je vstavaná

Objem celkom: 315l

Objem chladničky: 218l

Objem mrazničky: 97l

Počet oddelených priestorov v mrazničke: 3

Klimatická trieda: T, SN, N, ST

Nulová zóna (0-3°C): Áno

Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru: ****

Mraziaci výkon: 15kg/24 hod

Doba skladovania pri poruche: 20hod.

Beznámrazová: Áno

Energetická trieda: A+++

Spotreba energie: 0.478kWh

Spotreba energie za rok: 174kWh/rok

Odhadované náklady chladenia za 1 rok: 37EUR

Odhadované náklady chladenia za 5 rokov: 183EUR

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag