Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 336290010 Inoxlook + Doprava zadarmo ETA

Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 336290010 Inoxlook + Doprava zadarmo

459.00 €

Trhom osvedčený produkt, Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 336290010 Inoxlook + Doprava zadarmo od obľúbenej spoločnosti ETA - tento artikel neprepásnite v akcii za 459.00 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Naplníte Ak košík tovarom nad tridsať euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8590393298600
Do obchodu

Popis

ETA

KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA ETA336290010
Elegantná kombinovaná chladnička ETA 3362 v nerezovom dizajne rozžiari vašu kuchyňu. Jej povrch je opatrený úpravou proti otlačkom prstov – zvonka tak bude stále ako nová. O bezproblémovom fungovaní vo vnútri sa postará pokročilá beznámrazová technológia NO FROST ADAPT+, ktorá monitoruje chod chladničky pomocou 5 senzorov a prispôsobuje prevádzku chladničky tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín. Nedochádza tak k namŕzaniu stien ani potravín vo vnútri.

Na dotykovom LED displeji je možné sledovať aktuálnu teplotu. Displej tiež umožňuje ovládať prevádzku chladničky aj mrazničky zvlášť a voliť z niekoľkých prednastavených prevádzkových režimov. Dokonalé uchovávanie potravín zaisťuje MULTIFUNKČNÁ ZÓNA, ktorú môžete pomocou ovládača vo vnútri chladničky nastaviť podľa toho, aké využitie zásuvky preferujete. Poslúži buď ako FRESH ZÓNA, ktorá udržuje v zásuvke trvalú teplotu ľahko nad bodom mrazu (ideálne na uchovávanie mäsa a rýb) alebo ako zásuvka na ovocie a zeleninu. Interiér je osvetlený moderným LED svetlom, ktoré nielenže usporí energiu, ale má predovšetkým výbornú svietivosť.

Technológie v službách čerstvosti
Celkom 5 senzorov zaznamenáva frekvenciu otvárania dverí, vonkajšiu a vnútornú teplotu a stráži odmrazovací cyklus. Technológia NO FROST ADAPT+ na základe týchto parametrov prispôsobí prevádzku spotrebiča tak, aby zaistila maximálnu dobu čerstvosti potravín a zabránila teplotným šokom a predčasnému kazeniu potravín. Navyše už nemusíte tráviť hodiny ručným odmrazovaním chladničky. Jej steny vďaka rovnomernej cirkulácii studeného vzduchu v chladničke aj mrazničke nenamŕzajú. To sa pozitívne odrazí tiež na celkovej spotrebe a hlučnosti spotrebiča.

Chytro a úsporne
Chladnička je vybavená moderným LED osvetlením, ktoré je o 90 % úspornejšie než klasická žiarovka. Navyše sa vyznačuje oveľa lepšou svietivosťou, a tak budete mať o obsahu chladničky okamžitý prehľad. LED osvetlenie tiež prispieva k stálosti teploty vo vnútri, pretože na rozdiel od klasickej žiarovky nevytvára nežiadúce teplo.

Oddelené ovládanie oboch častí umožňuje nastaviť teplotu v chladničke aj mrazničke nezávisle na sebe. Podmienky pre uskladnenie potravín sú ovládané elektronicky, elegantné dotykové ovládanie s LED displejom je jednoduché a intuitívne.

Energetickú úsporu a optimalizáciu výkonu ponúkajú prednastavené režimy, ako je ECO alebo DOVOLENKA. Režim SUPER MRAZENIE potom oceníte, keď prinesiete veľký nákup, ktorý potrebujete rýchlo zmraziť.

Varovný signál upozorní na nezatvorené dvere, kvalita a čerstvosť vašich potravín tak nebude ohrozená. O svoje potraviny sa nemusíte báť ani v prípade náhleho výpadku prúdu – chladnička je totiž schopná uchovať ich v plne zmrazenom stave až 20 hodín.

Prémiový servis ETA
Nový majiteľ tejto chladničky získa balíček prémiových služieb, vďaka ktorému sa môže na svoj nový spotrebič 100% spoľahnúť a starosti nechať na iných. Prémiový servis zahŕňa Predĺženú záruku 5 rokov na kompresor, zrýchlený servis, ktorý garantuje nadštandardne rýchly servisný zásah maximálne do 2 pracovných dní od nahlásenia reklamácie na zákaznícku linku. Tá je k dispozícii 7 dní v týždni nielen pre hlásenie reklamácií, ale tiež poskytne technickú podporu.

(*) Podmienky služby Predĺženej záruky sú špecifikované na www.eta.sk/predlzena-zaruka

(**) Podmienky Zrýchleného servisu sú špecifikované na www.eta.sk/servis.

Parametre tovaru Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 336290010 Inoxlook + Doprava zadarmo

Názov: Kombinácia chladničky s mrazničkou ETA 336290010 Inoxlook + Doprava zadarmo

EAN: 8590393298600

Výrobca: ETA

Typ: voľne stojaci

Konštrukcia chladničky: kombinovaná

Typ chladničky: s mraziacim priestorom

Umiestenie mraziaceho priestoru: mraznička dole

Umiestenie vstavania: nie je vstavaná

Objem celkom: 315l

Objem chladničky: 218l

Objem mrazničky: 97l

Počet oddelených priestorov v mrazničke: 3

Klimatická trieda: T, SN, N, ST

Nulová zóna (0-3°C): Áno

Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru: ****

Mraziaci výkon: 15kg/24 hod

Doba skladovania pri poruche: 20hod.

Beznámrazová: Áno

Energetická trieda: A+++

Spotreba energie: 0.478kWh

Spotreba energie za rok: 174kWh/rok

Odhadované náklady chladenia za 1 rok: 37EUR

Odhadované náklady chladenia za 5 rokov: 183EUR

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag