Koziol Pohár s nápisom Champagne the new medicine Koziol

Koziol Pohár s nápisom Champagne the new medicine

7.99 €

Veľmi žiadaný produkt, Koziol Pohár s nápisom Champagne the new medicine s preslávenou značkou Koziol - tento hit získate za mimoriadne nízku cenu 7.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4002942527450
Do obchodu

Popis

Koziol

Milujeme chladivé dúšky Prosecca v horúcich letných dňoch! Skvele chutí pri slávnostných príležitostiach aj v lete na vonkajšom grilovaní. Ak ste si obľúbili pocit tisíce drobných bubliniek, ktoré vám veselo tancujú na jazyku pri každom usrknutí, tento pohár s nápisom Champagne the new medicine je presne pre vás! Vychutnajte si osviežujúcu chuť Tintoretta alebo Bellini z krásnych pohárov vždy, keď je príležitosť!Je to štýlový kúsok, ktorý prakticky sám zaháji akúkoľvek konverzáciu za vás. Pohár je vyrobený z pevného termoplastu odolného voči poškriabaniu..

Parametre tovaru Koziol Pohár s nápisom Champagne the new medicine

Názov: Koziol Pohár s nápisom Champagne the new medicine EAN: 4002942527450 Výrobca: Koziol Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag