Kúpeľnové držadlo s prísavkami Trio Secura Wenko

Kúpeľnové držadlo s prísavkami Trio Secura Wenko, 50 cm KP095C

32.99 €

Obľúbený produkt Kúpeľnové držadlo s prísavkami Trio Secura Wenko, 50 cm KP095C od kvalitnej značky Wenko - tento produkt máte po jednoduchej objednávke extra výhodne za 24.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4008838782910
Do obchodu

Popis

Wenko

Držadlo s prísavkami uľahčí prístup do vane, sprchy, k toalete a zaistí bezpečnosť v kúpeľni seniorom, ľuďom po operáciách alebo osobám so zníženou schopnosťou pohybu. Pre pripevnenie držadla nie je potreba vŕtať, držadlo možno pripevniť pomocou mechanicky ovládaných prísaviek. Jednoducho pritlačte na prísavku a stlačte páčku (zelená farba ukazuje, že je držadlo bezpečne pripevnené a červená, že je držadlo potreba upevniť znova). Zdvihnutím páčky sa opäť prísavka uvoľní a držadlo môžete kedykoľvek pripevniť na iné miesto, kde vám najlepšie vyhovuje. Rameno je možné prispôsobiť uhlu podľa potreby. Upozornenie: držadlo nemožno používať v prípadoch, kde je nutné zaťaženie celou váhou tela. Zaťaženie do 30 kg. Vhodné ako pomocná podpora pri vstávaní a zachovanie rovnováhy. Držadlo je určené len na hladký a rovný povrch (napr. obklady). Priemer prísaviek: 9,5 cm..

Parametre tovaru Kúpeľnové držadlo s prísavkami Trio Secura Wenko, 50 cm KP095C

Názov: Kúpeľnové držadlo s prísavkami Trio Secura Wenko, 50 cm KP095C EAN: 4008838782910 Výrobca: Wenko Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag