Kvalitex Chránič matraca nepriepustný polyuretán + froté Kvalitex

Kvalitex Chránič matraca nepriepustný polyuretán + froté

19.99 €

Hit poslednej doby, Kvalitex Chránič matraca nepriepustný polyuretán + froté pochádzajúce od značky Kvalitex - tento artikel je tu pre vás za skvelú cenu 23.49 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Páči sa vám DOPRAVA, ktorú za vás e-shop platí? Stačí kúpiť cez € a je tvoja. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8595673401107
Do obchodu

Popis

Kvalitex

Chránič matraca s PU lamináciou je charakteristický svojimi výbornými vlastnosťami, ako nepriepustnosť, priedušnosť, výborná priľnavosť k matracu a veľmi nízka hlučnosť pri spánku. Materiál pre výrobu chrániča matracov je vyrobený lamináciou polyuretánového materiálu na froté pleteninu. Chránič matraca s PU lamináciou vyniká svojimi vlastnosťami, ktoré sú pre bežný život veľmi prínosné a ochránia matrac zákazníka.Chrániče s PU lamináciou chránia matrac pred premočením. Sú priedušné, matrac môže voľne dýchať aj z hornej strany. Ďalšou výhodou je eliminácia potenia spiaceho človeka. Ďalšie výbornou vlastnosťou je vysoká priľnavosť polyuretánového materiálu k matracu a zaistenie proti posuvu chrániča. Tomu napomáhajú aj gumy pripevnené v každom rohu chrániča. Odporúčame nesušiť v sušičke, ale nechať uschnúť voľne..

Parametre tovaru Kvalitex Chránič matraca nepriepustný polyuretán + froté

Názov: Kvalitex Chránič matraca nepriepustný polyuretán + froté EAN: 8595673401107 Výrobca: Kvalitex Veľkosť: 90 x 200 cm : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag