Kvalitex Guľôčková  náplň do vankúša Standard

Kvalitex Guľôčková náplň do vankúša Standard, 300 g

3.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Kvalitex Guľôčková náplň do vankúša Standard, 300 g čo berieme od značky Kvalitex - tento tovar si môžete nechať dodať s úžasnou cenovkou 3.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stráviť minimálne € a DOPRAVA ZADARMO do vášho vrecka. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8595673449017
Do obchodu

Popis

Kvalitex

Ak máte pocit, že váš vankúš potrebuje náhradnú náplň, alebo už nie je tak správne tvarovaný, odporúčame náhradnú guľôčkovú náplň do vankúšov STANDARD. Guľôčkové duté vlákno je vyrobené v ČR a vďaka kvalitnému postupu výroby možno vankúše plnené týmto guľôčkovým dutým vláknom prať na 60 °C. Táto teplota je dostačujúca z dôvodu, že alergény a roztoče sa hubia pri 57 °C.Guľôčky dlhodobo držia svoj tvar, ľahko sa prispôsobia vášmu telu a dajú sa ľahko vyklepať. Guľôčkové duté vlákno STANDARD je charakteristické vysokou plnivosťou. Výplň je vhodná aj pre alergikov. Náplňou s hmotnosťou 300 g naplníte vankúš s rozmerom 40 x 40 cm. Český výrobca..

Parametre tovaru Kvalitex Guľôčková náplň do vankúša Standard, 300 g

Názov: Kvalitex Guľôčková náplň do vankúša Standard, 300 g EAN: 8595673449017 Výrobca: Kvalitex Veľkosť: 300 g : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag