Le Toy Van Set stavebných strojov Le Toy Van

Le Toy Van Set stavebných strojov

27.49 €

Exkluzívny Le Toy Van Set stavebných strojov so známou značkou Le Toy Van - tento produkt doručujeme takmer zadarmo za 27.49 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5060023414425
Do obchodu

Popis

Le Toy Van

Postavme to! Súprava 5 stavebných strojov s pohyblivými dielikmi – žeriav, rýpadlo, nakladač, bager, valec. V balení tiež 2 dopravné kužele. Všetky stroje sú pohyblivé, vrátane žeriavu a rýpadlá s dlhými ramenami.Tento set sa veľkostne hodí do garáží ak ostatným dopravným prostriedkom Le Toy Van.Hlavné vlastnosti: interaktívna hračka pomáha s rozvojom predstavivosti, reči a sociálnych zručností deti naučí, ako sa pri hre striedať vyrobené z odolného a pevného udržateľného kaučukového dreva – dlhotrvajúca zábava aj starosť o našu planétu maľované netoxickými farbami, testované podľa najprísnejších štandardovAutá a stavby: stavebná a motorická kolekcia Le Toy Van, ktorá vyhrala mnoho ocenení. Presnejšie zatiaľ vyše 15 ocenení za predstavivé autá a stavebné hračky. Podporujú detskú fantáziu, sú ideálne na predstavivú hru, rozvíjajú kreativitu a hravo zlepšujú detskú koordináciu ruka-oko..

Parametre tovaru Le Toy Van Set stavebných strojov

Názov: Le Toy Van Set stavebných strojov EAN: 5060023414425 Výrobca: Le Toy Van Farba: žltá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag