Magnetický náramek s bílými kamínky - SJH 638

Magnetický náramek s bílými kamínky - SJH 638

16.49 €

Veľmi obľúbený produkt Magnetický náramek s bílými kamínky - SJH 638 od známeho výrobcu - tento tovar si môžete kúpiť s výnimočnou zľavou za 16.49 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zásielky nad € vám bude doručený ZDARMA. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8594161071938
Do obchodu

Popis

Tento krásny náramok v zlatej farbe s malými bielymi kamienkami vytvára elegantnú harmóniu. Magnetoterapia pozitívne ovplyvňuje prúdenie energie vašim telom, zmierni opuchy, zápaly, môže uľaviť od bolesti. Magnety urýchľujú látkovú výmenu a odplavovanie splodín metabolizmu, hojenie a podporujú imunitný systém. Magnetoterapia je jednou z najstarších foriem fyzikálnej terapie. Jedná sa o neinvazívnu liečbu, na ktorú nevzniká návyk. Pôsobením pulzného magnetického poľa dochádza k ovplyvňovaniu tkanív ľudského tela na bunkovej úrovni, čo vedie k potlačeniu, prípadne úplnému odstráneniu niektorých zdravotných ťažkostí, očiste organizmu a regenerácii buniek.Náramok pozitívne ovplyvňuje: krvný obeh prispieva k stabilizácii krvného tlaku zvyšuje okysličenie krvi znižuje únavu tlmí bolesti v oblasti zápästia (artróza, artritída, syndróm karpálneho tunela) zabraňuje tvorbe krvných zrazenínNáramok obsahuje 7 magnetov. Zapínanie je na bezpečný zacvakávací patent. Je zabalený v darčekovej drevenej krabičke.Nie je vhodný pre tehotné ženy a osoby s kardiostimulátorom..

Parametre tovaru Magnetický náramek s bílými kamínky - SJH 638

Názov: Magnetický náramek s bílými kamínky - SJH 638 EAN: 8594161071938 Výrobca: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag