Malá polička na stenu Compactor Bestlock Black s prísavkou - bez vŕtania

Malá polička na stenu Compactor Bestlock Black s prísavkou - bez vŕtania, nosnosť až 6 kg

14.99 €

Dnes sme vybrali: Malá polička na stenu Compactor Bestlock Black s prísavkou - bez vŕtania, nosnosť až 6 kg od značky Compactor - tento produkt posielame vo výpredajové akciu za 14.99 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stráviť minimálne € a DOPRAVA ZADARMO do vášho vrecka. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 3370910106152
Do obchodu

Popis

Compactor

Chýba vám v kuchyni úložný priestor, ale máte krásny obklad a nechcete riskovať jeho poničenie vŕtačkou či lepidlom? Alebo bývate v prenajatom byte a vŕtať do stien jednoducho nesmiete, ale ďalší úložný priestor skrátka potrebujete? Potom je pre vás kuchynská polička Compactor s patentovaným systémom Bestlock ideálnym riešením. Bez použitia kvapky lepidla, vŕtačky aj iného náradia, ju ľahko pripevníte na akýkoľvek hladký neporézny povrch. A čo viac, rovnako tak ľahko ju odstránite a premiestnite, či už len o pár centimetrov alebo neskôr napríklad do iného bytu.Materiál: chrómovaná oceľ, ABS a TPU plast.

Parametre tovaru Malá polička na stenu Compactor Bestlock Black s prísavkou - bez vŕtania, nosnosť až 6 kg

Názov: Malá polička na stenu Compactor Bestlock Black s prísavkou - bez vŕtania, nosnosť až 6 kg EAN: 3370910106152 Výrobca: Compactor Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag