Masážny prístroj na nohy BEURER FM 60 Beurer

Masážny prístroj na nohy BEURER FM 60

98.90 €

V akcii je práve teraz Masážny prístroj na nohy BEURER FM 60 s preslávenou značkou Beurer - tento produkt ponúkame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 88.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4211125649319
Do obchodu

Popis

Beurer

Pre unavené chodidlá alebo pre príjemnú relaxáciu po dlhom dni ponúka značka Beurer masáž na nohy BEU-FM60. Prístroj pre domáce použitie si obľúbia všetci členovia domácnosti.Vlastnosti a špecifikácie: Shiatsu masáž na nohy 18 masážnych hlavíc (3x3 na jednu nohu) upokojujúca masáž reflexnej zóny nôh funkcia vyhrievania jednoduchá obsluha 2 rýchlosti pre masážny režim zobrazenie funkcie s farebnou kontrolkou LED na tlačidle zapnutie/vypnutie individuálne nastaviteľný uhol sklonu s výškovo nastaviteľnými nožičkami príjemný povrch z priedušného materiálu pohodlné ukladanie kábla pod zariadenie predĺžená záruka 36 mesiacov.

Parametre tovaru Masážny prístroj na nohy BEURER FM 60

Názov: Masážny prístroj na nohy BEURER FM 60 EAN: 4211125649319 Výrobca: Beurer Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag