Mäser 16-dielna jedálenská súprva OSITA BLUE Mäser

Mäser 16-dielna jedálenská súprva OSITA BLUE

53.99 €

V akcii je len tu Mäser 16-dielna jedálenská súprva OSITA BLUE čo nám dodáva Mäser - tento produkt doručujeme s VIP zľavou pre každého za 52.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakupovať za viac ako €. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 9001794849821
Do obchodu

Popis

Mäser

Nedeľný obed s rodinou s tromi chodmi? Poriadna hromada lievancov na raňajky? Hovorí sa, že jeme očami a nič nechutí tak dobre ako s láskou pripravené dobroty servírované na krásnom riade.Keramická jedálenská súprava, kde taniere vynikajú v krémovom odtieni z vnútornej strany a na vonkajšej strane dominuje modrá farba. Zatiaľ čo miska a hrnček majú obrátenú kombináciu farieb. Vďaka týmto kombináciám sa stáva táto jedálenská súprava elegantným a dizajnovým kúskom pri vašom stolovaní. Súprava obsahuje: 4x plytký tanier - pr. 27 cm 4x dezertný tanier - pr. 20 cm 4x miska - pr. 15 cm 4x hrnček - objem 350 ml.

Parametre tovaru Mäser 16-dielna jedálenská súprva OSITA BLUE

Názov: Mäser 16-dielna jedálenská súprva OSITA BLUE EAN: 9001794849821 Výrobca: Mäser Farba: modrá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag