Mäser Sada hlbokých tanierov ORNATE 21

Mäser Sada hlbokých tanierov ORNATE 21,5 cm, 6 ks

14.99 €

Poctivý výrobok, Mäser Sada hlbokých tanierov ORNATE 21,5 cm, 6 ks od kvalitného výrobcu Mäser - tento artikel musíte mať za takmer veľkoobchodnú cenu 13.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakupovať za viac ako €. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 9001794528467
Do obchodu

Popis

Mäser

Sadnite si k stolu k novému riadu z kolekcie Ornate, ktorú pre vás pripravila rakúska značka Mäser. Rovnako ako každý kúsok z tohto radu tak aj tento, v podobe obedového taniera, sa nesie v jemnom nordic štýle. Svojím dizajnom si vás skrátka získa.Jeho podklad tvorí svetlá glazúra, na ktoréj sa prepletá sivý vzor pripomínajúci snehové vločky, ktoré s ľahkosťou dopadajú za našimi oknami. Tanier je vyrobený z porcelánu, a vďaka tomu je možné ho vystaviť umývaniu v umývačke, vyšším teplotám, takže do mikrovlnky s ním tiež môžete..

Parametre tovaru Mäser Sada hlbokých tanierov ORNATE 21,5 cm, 6 ks

Názov: Mäser Sada hlbokých tanierov ORNATE 21,5 cm, 6 ks EAN: 9001794528467 Výrobca: Mäser Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag