Mediashop Livington Doubletta Deluxe panvica MediaShop

Mediashop Livington Doubletta Deluxe panvica

61.99 €

V akcii je práve teraz Mediashop Livington Doubletta Deluxe panvica s preslávenou značkou MediaShop - tento tovar si môžete nechať poslať výhodne za 61.99 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 9010041021217
Do obchodu

Popis

MediaShop

Chaos medzi panvicami vo vašej kuchyni nemá konca kraja, a na poličke už tiež nemáte žiadne voľné miesto? Zabudnite na všetky staré hrnce a panvice! Máme pre vás nový, kuchynský systém Livington Black Doubletta!V čom spočíva tajomstvo novej Livington Black Doubletty? Štvorcový tvar vám zaistí dostatok miesta pri varení a umožní vám prípravu dvoch pokrmov naraz. Livington Black Doubletta má extrémne odolné dno, ktoré ukladá teplo na oboch stranách pre ešte lepšie výsledky. Vďaka prepracovanej cirkulácii sa teplo vo vnútri panvice rozloží okolo jedla rovnomerne, napríklad pri šetrnom, pomalom dusení, či varení v pare alebo aj pri grilovaní. Flexibilné, silikónové tesnenie a ergonomická rukoväť s geniálnym magnetickým uzáverom držia panvicu pevne uzavretú. Tým je zaručené perfektné prostredie na varenie. Nadbytočná para sa vyparí otvormi na to určenými. Livington Black Doubletta môžete kedykoľvek počas prípravy jedál otvoriť, napríklad keď chcete jedlo dochutiť korením, podliať vodou, alebo jednoducho iba ochutnať! Takto budete variť oveľa šetrnejšie, pod nižším tlakom. Vaše jedlá budú chutiť intenzívnejšie a na ich úžasnú chuť určite nezabudnete! A napriek všetkému varíte oveľa rýchlejšie, než s ktoroukoľvek inou panvicou. Povrch panvice je potiahnutý nepriľnavou vrstvou, vďaka ktorej sa nič neprilepí ani nepripáli. Všetky časti panvice môžete umyť aj v umývačke riadu. Panvica je vhodná na použitie na všetkých druhov sporákov: plynový, keramický, elektrický a indukčný. Materiál: hliník, vnútorný povrch panvice z vysoko kvalitnej zmesi medi, keramiky a titánu.Obsah balenia: 1x Livington Black Doubletta varný systém (panvica na pečenie a panvica na grilovanie) 1x tesnenie 1x sklenená pokrievka s otvormi na únik pary 1x fritovací kôšRozmery produktu: panvica: 30 x 24 x 5,5 cm sklenená pokrievka: 29 x 23,5 cm fritovací košík: 29 x 23 x 5,5 cm.

Parametre tovaru Mediashop Livington Doubletta Deluxe panvica

Názov: Mediashop Livington Doubletta Deluxe panvica EAN: 9010041021217 Výrobca: MediaShop Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag