Mertens Drevená stavebnica Veľký zámok

Mertens Drevená stavebnica Veľký zámok, 268 dielikov

38.90 €

Špičkový tovar, Mertens Drevená stavebnica Veľký zámok, 268 dielikov s akostnou značkou Bino - tento artikel sa na vás teší v sezónne zľave za 34.49 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stačí naplniť košík vyššie uvedeným tovarom a NEPLATÍTE za dopravu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4019359703537
Do obchodu

Popis

Bino

S touto farebnou stavebnicou sa skutočne detskej fantázii medze nekladú. Stavebnica obsahuje 268 dielikov z dreva a plastových spojov. Môžete stavať čokoľvek - domy, hrady, paláce a mnoho ďalšieho, všetko, čo vaša predstavivosť dovolí. Prepracovaný dizajn, rôzne veľkosti a rad farebných kontrastov povzbudzujú deti, aby rozšírili svoje logické myslenie. Kým je zábava pre deti prioritou, jemná motorika, predstavivosť a kreativita sa pri stavbe prirodzene rozvíja. Aby ste mohli začať stavať hneď, obsahuje každá sada kvalitnú brožúru s niekoľkými návrhmi a nápadmi na kreatívne stavby..

Parametre tovaru Mertens Drevená stavebnica Veľký zámok, 268 dielikov

Názov: Mertens Drevená stavebnica Veľký zámok, 268 dielikov EAN: 4019359703537 Výrobca: Bino Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag